Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

par otazok..

Príspevok v téme: par otazok..
marisssa

nebudem zakladat viac tem, zhrniem to vsetko,co potrebujem vediet, do jednej.a vopred dakujem, za odpovede..
1. beriem probiotika, uz druhy mesiac, viem,ze je potrebne brat ich min.3mesiace. a stale tie iste, aby bol ucinok? ci mozem zacat aj ine brat, lebo mam uz len par tabletiek a rozmyslam,ci si mam kupit tie iste (Probion 20mld) alebo ine.
2.maju nejake tabletky negativny ucinok na antikoncepciu? teda okrem antibiotik..nejake vitaminy, ci mineraly,alebo antidepresiva...dakujem

pekny den

marisssa

mam ist tento tyzden k dr, si predpisat novu antiku, tak by som rada vedela, ci si mam jeanine, alebo inu, na ktoru deprim nijako neucinkuje..

marisssa

farmaceutka-- trezalka-lubovnik? noo tak to asi nie je dobry napad to kombinovat a je to len medzi jeanine a deprimom, alebo aj ucinky inej antikoncepcie to znizuje?

farmaceutka

Ospravedlnujem sa, nejako som prehliadla tuto temu a zabudla ti odpovedat. Z toho, co uvadzas, je nevhodna kombinacia Jeanine a Deprim. Gestagenova zlozka v Jeanine sa v peceni metabolizuje rovnakym enzymom ako niektore latky z trezalky. Trezalka cinnost tohoto enzymu urychluje, kym gestagen spomaluje, takze vysledkom je dost nepredvidatelna hladina kontraceptiva v krvi s moznym znizenim jeho ucinku. nebolo by prekvapenim, keby Jeanine za tychto okolnosti stratila spolahlivost.
pripravky z trezalky bodkovanej maju velku nevyhodu prave z tohoto dovodu-urychluju metabolizmus znacneho mnozstva lieciv a tym znizuju ich ucinnost.

marisssa

b-komplex forte, probional, deprim, od bolesti ibalgin (ale malo, ozaj len vo vynimocnych pripadoch) , no a uzivam Jeanine.
dakujem

marisssa

no bola som dnes v lekarni a kupila som si probional, su ovela silnejsie a ked som uz brala jeden mesiac tie, tak staci uz len dva brat tieto..som zvedava:-)
no a co ta druha otazka?

joni_

no ked nevidis zhorsenie tak skus este raz tie iste a ked potom ziadne zlepsenie, tak skus ine...
ja som napr. pri jednych mala hned hnacku a bolelo ma brucho, a ine zas po case nic nepriniesli...
to musis len vyskusat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

par otazok.. - Fórum - ZDRAVIE.sk