problem s ktorým nebudem mat chalana...SOS

Robo11

Ahoj natalia. Som sice chalan ale možno ti moja rada pomože..v prvom rade to vôbec nie je taky strasny problem ako si myslis pretože je to prirodzena reakcia pokožky..tiež sa holim ale kedze som chalan tak iba upravujem :D vyskus si kupit taku masinku na holenie na vlasy a ked si to stym vyholis bez nastavca tak budes skoro do hladka oholena iba možno nejaky milimetrik bude a to ti zabezpeci ze sa nevyhadzes :)

caja2

JAAAJ JE TO BLBE JASNE ALE TAK EKD NIC NEPOMAHA A JE TO AZ TAKE ZLE TAK BY SI MALA ZAJST K TOMU GYNEKOLOGOVI AJ KED NECES ALE TAK TO PREZIJES A POTOM TO BUDE LEPSIE

akinom007

ja si holim VZDY NOVOU jednorazovkou, bud nasucho alebo intymnym gelom a po oholeni dam puder a nemam ZIADEN problem!

embryo

OMg ja som myslel ze mas miesto vaginy penis ked to take surne a to je vzdy ked sa niekto oholi sa mu vyrazia cervene bodky taze neni co riesit xD mas urcite 12-13

cucak

no pozri priatelka ma podobny problem. Aj ked mozno ocosi mensi. 1. nemyslim ze je to problem tak si nehol iba pristrihuj jasne ze chalanom sa paci vyholona ale nieje to potrebne zivotne. ked ta ma rad neriesi ci si vyholena a ak by to tvrdo vyzadovall ide mu iba o sex a nie o teba. a 2. skus sa holit nie vprotismere rastu. a depilak mozes skusit ale nieje to dobre riesenie. je to chymikalia moze tio vzniknut vazny kozny problem