Manzelska nevera

Príspevok v téme: Manzelska nevera
beemajka82

Potrebovala by som poradit ak bol niekdo v podobnej situacii ... tyka sa mna ale viac menej mojej sestry. Ta pred par dnami zistila ze ju jej manzel opat podvadza tak ako pred 2 rokmi, s tou istou osobou- vydatou zenou a matkou. Prvykrat mu to odpustila koli ich dcerke ale tento krat uz nemoze dalej, nedokaze mu odpustit. Problem je aj to ze on ju podvadzal s mojou vlastnou svagrinou ( mojho manzela sestrou) cim ti dvaja rozbili celu rodinu. Sestrin manzel sa tvari ze mu je to velmi luto so slzami v ociach...a ze on sa rozvadzat nechce i ked bohvie kde je pravda. Cele je to zlozite aj koli ich spolocnemu majetku. Moja mama im prepisala dom po starych rodicoch na ktory si vzali uver. A tak by ma zaujimalo ci z pravneho hladiska by bolo mozne aby svagor nemal narok na tento dom, vzhladom na to ze jeho nevera je pricinou rozpadu manzelstva. Neboli ste niekdo v podobnej situacii? Ako ste to riesili?

beemajka82

Myslim ze ho dostali obaja darom aby si nan mohli vziat uver... inak dakujem za odpoved, dufam ze on si nan nebude narokovat, ale jeden nikdy neviem...

info

Ahoj, no nemam za sebou takuto situáciu, ale ak obdrzali obaja dom za manzelstva maju nan narok obaja .... iba ak by ta dotycna dostala ten dom výlučne darom, a to len ona, to mu si byt jasne napisane v zmluve, ze ho dostala darovanim a obdarovana je len ona, ale v opacnom prípade, ma narok nanho aj jej manzel .... a pochybujem ze by si z neho nenarokoval ... ja ti viem len v tom poradit .... dost tazka situácia, no drzim palce ...