Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ockovanie proti zltacke

el.

chcem sa spytat ze ked ma zaockovali teda este nie vsetky tri vakciny zatial iba prvu ktore lieky mozem a ktore nemozem brat a co napriklad probiotika alebo echinacea?

RNG

musska, pripomeniem ti odmorenie a regeneracnu schopnost protokolu dr Berksona, spominanu tu mnohokrat.
Poskodenie pecene moze byt roznymi virusami, bakteriami a toxinmi a moze sa odohrat za par dni.
Napr aflatoxin(toxin z plesnivych potravin) je to schppny urobit v dostatocnej jedinej davke.
Ale pecen sa s pomocou doplnkov da regenerovat velmi uspesne.

musska

mna ockovali proti A B este ako decko, a mam chronicky poskodenu pecen, nikto nevie z coho a to nemam este ani 25 rokov. Tiez zacinam rozmyslat ze to bude z ockovania:(( uz by som si to asi rozmyslela...

zdravotnik

Ak smiem vediet tra li li,aky dovod ockovanie proti hepatitide bol?A proti akemu typu hepatitidy to cokovanie bolo?

tra li li

pytam sa preto,lebo mojho priatela ockovali pred rokom proti zltacke a teraz zaockavali opat..a tyzden ho boli brucho,prehana ho...dnes bol u doktora,ale bol tam len saso co mu to pichal,a povedal ze to nic,a dal mu len daky prasok na proti prehananiu..

zdravotnik

Ja som ockovany proti A aj B hepatitide a nic mi nie je.Ockovat sa musim,lebo pracujem v infekcnom prostredi.Takze nepiste bludy o ockovani,ktore ste niekde,niekedy,od niekho poculi.

ivaa

ja som ockovana proti zltacke a vobec mi to imunitu nezhorsilo...aj moje sestry su zaockovane a nemaju problem so zhorsenou imunitou...

janka

Načo ti to je dobré vedieť??? Proti žltačke sa očkuje len v tedy, ak si bola v stiku s nakazenou osobou. Inak nie a ani ti to neodporúčam. Vakcína proti žltačke môže spôsobiť oslabenie imunitného systému............(na strednej nás očkovali, lebo spolužiak dostal žltačku...rok som sa nevedela pozbierať..nikdy viac)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ockovanie proti zltacke - Fórum - ZDRAVIE.sk