POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

erikr

uplne novy produtk na trhu sr - naplasti Jen Fe. vyrazne pomaha aj pri celulitide. iste ucinky, zaruceny uspech. vyrobok odporucaju, predavaju a distribuuju samotni lekari. pre viac info na www.ryban.sk alebo na www.nexeurope.com alebo ma kontaktujte e-mailom.

no ja

jaj byby..ja uz som si sto krat povedala, ze zacnem cvicit a hlaven by som sa chcela zbavit tej celulitidi, kt. ma uz trapi viacej ako 2 roky. Proste, kremy si ani nekupujte, nepomoze vam to, su to len proste reklamne tahy, kedy som pisala clanok o celulitide do wanda.sk, a jedine co treba robit, je pravidelne cvicit, vela vody, ovocie, zelenina... nefajcit, nepit, nestresovat...lenze to sa neda..ja uz ked sa rozhodnem ze idem to dodrziavat (alkohol a cigarety mi nerobia problem) vzdy mi nieco do toho pride... stresy v skole, unava a chod cvicit..niekedy sa ucim aj do rana a proste neda sa to..to by som nemohla nic robit cely den...ja teda neviem...

Verka

caute no mna uz tiez dlhsi cas trapi,neni to take zle ale pri lepsom obzreti zabera vacsiu plochu no a teraz zacinam cvicit,hned po par treningoch som mala lepsi pocit zo seba a verim ze zachv.to dam dolu,co sa tyka kremov,skuste vichy lipo-metric,zrejme bude ale drahsi ja som k nemu prisla nahodou,no ma okamzity zjemnujuci a vyhladzujuci efekt tak uvidime co to spravi casom...a pozrite si stranky s cvikmy su tam aj pre baby nielen ako spevnit a nabrat svaly ale aj ako zostihlit a vytvarovat.drzime si palce:)))

katu5ik

ja mám 17 a celulitidu ako hrom, cvicim, nohy mi spevneli aj vsetko, ale celulitida nie a nie prec..idem do toho vsetkoho s vami:):):):)

wewaa

Dakujem skusim to mozno!!!
Inak so msi teraz objednala rukavicu z lufy.Tak uvidime ci to pomoze nejako....dam vediet!!=)

wewaa

gynaaa:
No to poznam......so mbola raz na kupalisku a som sa hanbila ako pes!!!=(....od zajtra dame po hodke? a ides do fitka?ci doma budes cvicit?

gynaaaaa

tak s tou skolou to mam rovnako...
ale od zajtra si dam pravidelne aspon hodinku tri krat do tyzdna...uz musim...sak uz je menj ako rok do leta...bojim sa ze zas nebudem nikam chodit v lete sa kupat alebo co...
ale tiez moc neviem co robit:(

wewaa

Ja pouzivam od GARNIER ten taky valcek...ale nepomaha!!=(.....a niako som nepostupila.....lebo newem co robit!!=/takze ziadne zlepsenie. ja taktiez nemam brigadu ani peniazky....a mozno by sa naslo na permanentku...ale v skole nam davaju zabrat kazdy si mysli ze ten jeho predmet je najdolezitejsi!!=/

ivanka5

Caute baby, tak len to ze ziadne kremy nepomahaju ja som skusila fakt toho dost vela ale je pravda ze pomahaju pravidelne masaze pit vela cistej vody a ziadna kava a nepravidelna strava a hlavne cigarety len keby to vsetko bolo take lahke tak je kazda ako modelka, xixi drzim palce