POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

simaa26

no jo :) ale staci ked si budes davat male ciele ako napriklad dnes si neosladim caj alebo vyybehnem po schodoch miesto vytahu alebo tak,az sa ti to nakoniec(nesladit atd)bude zdat prirodzene:) a ani nebudes vediet ako schudnes...

simaa26

ja sa k vam vsetkym pridavam!!! aj mna trapi celulitida ale od zajtra idem na to! upravila som si jedalny listok(ziadne diety alebo pod.)proste sa len budem stravovat zdravsie a pravidelne a co sa tyka celulitidy pozrela som si nejake cviky ktore stoja zato vyskusat ich.Najlepsie je vsak 1 den cvicit povedzme aeorobik(mozes si urobit vlastnu zostavu)a druhy den posilovat a potom aerobik a tak idealne je cvicit problemove partie kazdy 2 den a medzitymi 2 dnami posilnovat alebo nejake ine cviky =)

jaaaa1

celulitida je sposobena vnutorne-nerovnomerne nahromadene tuky a toxiny,takze ziadne gely ani kremy ani nic podobne vam nepomoze...ak sa chcete zbavit celulitidy,musite ju riesit tak,ako vznikla-zvnutra.to znamena detoxikaciou a ocistou tela,aby sa tie tuky a toxiky rozpustili...kremy a gely vam tak pomozu trosku spevnit pokozku,ale zvysok uz musite vy a samozrejme aktivny pohyb,aby to islo prec lahsie

wewaa

Inak aj ja!=Dkazdy den ale len daku pol hodku.a one najhorsie je ked mama zacne vyvarat vecer...=(ale tak nahodou vcera som nechala setci keksy segre!=Dlen ked uz zacneme piect na vanoce...to bude pohroma!!=(

gynaaaa

dakujem moc:)aj ja tebe drzkam vsetky palce co sa nachadzaju na tele:)
aj ja cely tyzden cvicim...zatial poctivo..zatial:-*

wewaa

no...len na bicykli dlhsie vydrzis nez na steperi...to je iste!!=/..ja som sa dnes prinutila 35min. cvicit!!=D....aspon neco!=Dtak drzim palce GYNNAAA!!!=D