Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kysly vytok?

jajaj

baby pokial vytok nieje farebny (zltkasty, zelenkavy, hnedy al. ruzovy, nesvrbi al. nezapacha po rybach alebo inak tak je to uplne normalne.. ak vsak ma farbu a divny zapach tak mate nejaku infekciu a treba ist k doktorovi nech da tabletky lebo je to nebezpecne a vedie az k neplodnosti!

angella

xyz-- tak sem nic nepis a hlavne si nic nepredstavuj,to mi pride dost vtipne:-D tu ide o inu pointu, o zdravotnu.. a co je take na vytoku?ved to je normalna vec!to patri k zivotu zeny!a aj k sexu to patri..tak potom, co mas za problem?

xyz

prosim ta angella, skonci s touto temou,lebo pri tej predstave, ako ti pcha frajer prsty od tvojho vytoku do ust, mi je fakt na grc

angella

kellysa
ano beriem antiku,jeanine a pouzivam na umyvanie saforelle,tak mozno tym sa to nejako meni,ktovie. no a o tyzden mam dostat kramy.
xyz
kazdy mame ine praktiky, ine hratky pri sexe,niekomu nieco vadi,inemu nemusi.do detailov to tu preberat nebudem,kedze to nepatri vobec do tejto temy.
a mam 22r

kellysa

No ja s kvasinkami bojujem uz zo dva roky, takze uz viem dopredu zarucene urcit signaly. Ale u teba to byt nemusi. Proste ide o to, ze mozno nemas uplne vyrovnane pH v posve, lebo za normalnych okolnosti by to kysle myslim nemalo byt. Ale ak ti to nesposobuje ziadne tazkosti, netrap sa tym. Ozaj este otazocka, beries HAK?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kysly vytok? - Fórum - ZDRAVIE.sk