Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka na DAMINA

volume

barbinka dakujem za odpoved,ved to sa aj mne zda,ze prezentacia je akasi cudna-niektora.neviem ci si robi srandu alebo to mysli vazne,naposledy tomu dievcatu co sa nevie rozhodnut ci okuliare,ci sosovky ci operacia?????vraj nic len cvicenie-to vytocilo mna!!preco tolko ludi ma teda okuliare,no nechajme to tak,mam ine starosti,len ma mrzi aby mu niekto nenaletel a potom mal problemy,nechcem spasit svet,ale citaju tu ludia co potrebuju pomoc,aby niekto nebanoval,no co sa staram ,ze???,idem teda pomaly citat vsetko od damiana aby som sa sama presvedcila o tom co som tu od vas chcela pocut.vsetko dobre a barbinka este raz dik.

hehehehe

osetrovatel-ved to je "skoro" ako profesor na lekarskej fakulte. Zdravotnictvo vo Velkej Britanii je dost odlisne ako u nas. Alebo zeby nie? mimochodom msm-som XY, nie XX :-)))

barbinka

volume: mne tiež RNG pomohol, jeho si aj vážim. ide ale o to, že aj damianové rady sú niektoré v poriadku, ale spôsob akým ich prezentuje je pre ľudí odradzujúci. mám pocit, že ten jeho prednes hraničí s fanatizmom. a keď máš náhodou iný názor ako náš spasiteľ damian, tak si podľa damiana neinteligentný.

volume

ja chcem vediet komu a ako pomohol nic viac ani pan rng nie je lekar ale jeho rady poznam.vidiet to aj na jeho pocte uzivatelov rady RNG preto ma zajima pan damian neotacaj to proti mne ja touto vlastnostou neovplyvam ani na damiana neutocim,chcem od vas vase poznatky co ste sa nan obratili,co a ako vam pomohol,lebo niekedy tomu proste neverim a zda sa mi to cudne,maslim ze nie som sama.pan damian neberte to v zlom.nechajte hovorit o vasich uspechoch.

mirka 23

Damián sa k tejto otázke už vyjadril. Najprv napíš ty, aké máš vzdelanie, čo robíš a kde. Myslím že málokto by toto zverejnil na fóre.

volume

dobre teda,ja nemam cas si precitat vsetky jeho rady,ale ked to niekedy otvorim,zda sa mi to fakt obcas cudne,no nehovorim,ze radi zle,mozno niekomu fakt pomohol,no niektore jeho rady su pre mna neviem ako to nazvat postavene na hlavu,preto nech napisu aj ti ktorym velmi pomohol,nezakladajte te blog na nadavky na damiana ale zalozte blog komu a ako pomohol,to by ma zaujimalo,ved ked si chcem dat poradit,tak chcem vediet o tom cloveku a jeho kvalitach co najviac,aj lekara si podla toho vyberame,tak cakam na chvali a dobre skusenosti,tak ako inde propaguju dobre vysledky,tak prosim o dobre vysledky tych co sa jeho radami riadia,ja uznavam pana RNG ale chcem pozat aj DAMIANA tak prosim nazory,ale slusne aj ked budu negativne,tesim sa a dik.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka na DAMINA - Fórum - ZDRAVIE.sk