Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slepe crevo

Príspevok v téme: Slepe crevo
crievko

Ahojte, potreboval by som poradit. Nedavno som bol v nemocnici na pozorovani slepeho creva, mal som ho podrazdene, ale nakoniec sa to upokojilo a mna neoperovali. Doktorka mi povaedala, ze sa mam oblukom vyhybat vsetkemu, co by ho mohlo znova rozdrazdit resp. sposobit zapal, ale zabudla povedat, co by to malo byt. Tak sa pytam, ak viete, co by mohlo sposobit pripadny zapal slepeho creva? Dakujem.

Erixon

Ja som bol tiež pred nedávnom v nemocnici na chirurgi a neoperovali ma len to rozohnali ladom a dali antibiotika atd a hned ma posielali domou že to bude v poriadku no lenže stále cítim že to neni uplne OK takže neviem čo mám teraz robiť

sisisissi

kedysi som sa po doktoroch voli crievku nachodila az az. LEnze ni je nijak vedecky dokazane ze chronicky zapal slepaka existuje, to su len domnienky. vraj ak sa crevo naozaj podrazdi uz mu nit pomoci a musi von... Na mne ta teoria sedela- po niekolkych mesiacoch vysetreni a pozorovani zistili, ze to nie je slepe crevo, ale mrle spojene so streptokokmi, ktore sa mi nejako masovo rozsirili z hrdla.
a by som ti poradila pochodit aj k inym learom, ja som bola asi u 4. Jeden by ma okamzite rezal, dalsi tu moznost exaktne vylucil a dalsi mali pochybnosti a nasli pricinu. Jeden si mysliel ze simulujem-v auguste a nechce sa mi ist do skoly, taky mudrc :D

behind

Podla mna zápal slepého čreva alebo aj apendixu môžu vyvolať ostre nestravené kusky potravy, napr. jadrá z hrozna , alebo nejaká kostička. Ja ked som bol po odstranení apendixu , mal som len kašovitu stravu.Teda zemiaková kasa, ryža, stavy z kompotov a pod.Vyhnut sa treba aj pikantným jedlám, šupkám

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slepe crevo - Fórum - ZDRAVIE.sk