stolny tenis xD

Príspevok v téme: stolny tenis xD
janik366

hojte takze poviete si ze tento prispevok je smiesny ale ide o to ze mam 14 rokov a som jeden z najlepsich stolnych tenistov na slovensku... pomyslite si zrejme ze co sa mi moze stat pri pingpongu ? no lenze to neni take ako sa vam zda neni to stat za stolom a odbijat lopticku.... mozete si prnom nathnut ay kolvek sval na tele... je to tazsie ako mnohe ine sporty urcite aby ste pochopili o com to je tak snad iba nieco na ukazku

www.youtube.com

no a mam taky problem ze a casto boli koleno clenky a samozrejme zapastie na pravej ruke, prosim vas ake vitaminy alebo co uzivat ?

Ivka 1

Kedze mas 14 rokov ako pises,si akurat
v obdobi rastu a telo si nedokaze tak rychlo doplnat vapnik do kosti. V kostiach vznikaju rastove strbiny a to
moze byt aj pricina bolesti. Ak este k tomu sportujes, dochadza aj k zvysenej zatazi na klby. Bolo by potrebne uzivat
vyvazenu zmes mineralov /doplnit vapnik do kosti spolu s horcikom a draslikom a manganom/ a kyselinu hyaluronovu,ktora je ochrannym prvkom pred odieranim chrupaviek / kolena,bedrove klby, zapastie/. Pripadne to mozes skusit s kazdodennym konzumovanim tvrdych syrov,
mliecnych vyrobkov /jogurty,acidofilne mlieka,tvaroh/.

dedy

stolny tenis je tak obtiazny ako aj insie sporty, kto nikdy nehral (odbijanie lopticky len tak je len odbojanie lopticky nie ozajstny pingpong), pripadne nevidel hrat ludi ci uz na treningu alebo na zapase nepochopi. Hraci odtial vzdy odchadzaju spoteni ako kone, mozem potvrdit z vlastnej skusenosti, chodila som na treningy kde hrali najma muzi a do hry sa zapajaju nohy, i trup, i ruka od ramena.
poradit vsak ja neviem, hadam budu vediet poradit ini, ja len na obranu stolnotenistov :)