Ako zistit ci ho stale lubim?

Príspevok v téme: Ako zistit ci ho stale lubim?
martina23

ahojte,len by som chcela pocut vas nazor... sme s priatelom uz 7 rokov, no mame teraz velku krizu.zacalo to asi pred pol rokom,ale mi to doteraz nejako nedoslo.mame 23 rokov, zijeme spolu v anglicku, no sex mame 2 krat do mesiaca.bozkavanie zmizlo,len sme si vzdy dali bozk a hotovo.najhorsie je,ze mi to vobec nechyba.mali sme o tom rozhovor (asi prvy za cely cas, co sme spolu) minuly tyzden.povedala som, ze to tak nechcem. bol velmi zaskoceny, ani si nevsimol, ze sa nieco deje... no co ma hneva, nic pre to aj tak nespravil. normalny chlap by sa snazil, priniesol kvety, pozval na veceru... a nic.. rozhovor sa opakoval vcera a vraj sa snazil tym, ze si po sebe upratal veci... viem, ze on ma uprimne lubi, ale zo mna sa to zrejme vytratilo. neviem, ako to mam zistit... je to inak super chalan, vsetci ho maju radi. ved aj ja, ale je to laska? neviem, co robit. nechcem ho stratit, je mi s nim super, mame spolocnych kamosov, rodiny si rozumia... ak by sme boli doma, dame si pauza a uvidi sa. no takto, ak odide z uk, je koniec

ginova

mala som lasku ktoru som od zaciatku lubila nzivme ho ex1 lubila som ho velmy a opar mrsiacol bol zomnov zacal zomnov chodit a le as ters viem preco lebo mal ex frajerku cechinu a velmy ju lubil a le ona ho podviedla tak sa jej kcl pomstit tak preto zacal zomnov chodit a chodili sme spolu tri mesiace a po troch mesiacoml mi povedal ze ma nelubi le bo stale sme sa hadali tak dostal nervi a povedal pravdu mi ze ma nelubi ze as len teras tak som nevedela co robit tak potom som zacala plakat aj on a povedal mi ze cidam mu sncu aja som mu dala ale sli sme na sk a nasla som tam chlapca ktori je slusni velmi ma 15 rokov je starsi odomna rok a le neviem ci ho lubim je ot rodini moja teta zije zjehom bratancom a kcu abi sme spolu ostali ale ja knemu asi necitim nic ale ten x1 chodieva unas domov kazdi den ho vidim a nie je mi dobre tak us nesme spolu trpila som dost a le comam robit porate mi on sami prosil a le jasom ho ignorovala a tak nasol si inu anglicanku a povedal sesternice ze namna us zabuda pomali a le ja neviem mam znim zase chodit ale bo nie porate mi vi prosim

jamie iom

ahoj tak ja by som ti len tolko napisla ze viem presne ako sa citis,ja som v zahranici s priatelom sme spolu uz vyse 3 rokov,v zivote som este vztah ktory trval takto dlho nemala,a preto som si myslela,ze to je uz asi ten pravy...ale po pravde casom pocity oslabli,a hoci sme stale spolu,vasen sa zo vztahu vyparila ,a pokial sa ja sama o nieco nepokusim,jemu staci aj gauc pc a futbal..a to ma nebavi..rozpravali sme sa o tom uz vela krat a vzdy sa citim horsie a horsie,tiez si ho vela vazim a lubim ho,respektujem a paci sa mi ze sa da na neho spolahnut a je mi oporou..ale laska to asi neni..lebo ak milujeme nemyslime na inych chlapov neporovnavame,nestazujeme sa radujeme sa aj z malickosti a vsetko ma svoj zmysel..zivot je len jeden..tak ho zi naplno a hlavne bez vycitiek..opytaj sa co teba robi stastnou?? a mas odpoved

baby_cmuk

Je nepríjemný pocit ked po tolkom čase príde pocit že to už nieje ako predtým,že tie city už niesú také silné a pri partnerovi už vaše srdiečko nebúcha tak ako za starých čias.Doteraz som to prežívala pri každom vzťahu ktorý som mala až raz prišiel môj priateľ,ku ktorému som cítila neskutočne veľa a dúfala v to že tentokrát to už nepríde.No žial prišlo to znovu.Ten pocit že mi s ním nieje už tak krásne ako mi s ním bolo,že už mi niekedy vôbec nechýba.Chcela som tento vzťah ukončiť,no prišlo niečo čo som nečakala.Zistila som že o priatela má istá osoba záujem.Vyskitla sa vo mne žiarlivosť a prišli namňa neskutočné nervy.Nedokázala som si predstaviť že by som ho mohla vidieť po boku inej.Od tej doby to bolo znovu všetko ako predtým.Moje city sa znovu prebudili a bola som šťastná ako predtým.Ja osobne si myslím že za to môže rovnaký a stály stereotyp.Viete,čo vás s partnerom zajtra čaká.Že to bude to isté ako včera a rovnaké ako zajtra..Zmeňte aspoň jeden deň.Zájdite si do kina alebo len tak von na prechádzku,chojte sa niekam zabaviť ako za starých dobrých čias.A zmena sa nastane okamžite :):)...alebo je problém v partnerovi.Partner je k vám až príliš milý,zniesol by pre vás aj modré z neba a ste jediná pre ktorú má oči.Síce je to pekné ale nudné.My ženy potrebujeme občas pri sebe niekoho,o koho chceme bojovať a nie rojka ktorý skáče ako povieme my.Tu treba vysvetliť jemne partnerovi o čo ide.Ale neukončujte hneď niečo,o čom ste verila že to má trvácnosť až do konca života.Prajem veľa šťastia :)

sisisissi

JA som s priatelom uz pomaly osmy rok a krizu sme nemali nikdy a to sme spolu dennodenne a teraz dokonca spolu byvame v Nemecku
Nechcem byt kruta, ale myslim, ze ak niekto potrebuje zistit ci niekoho lubi tak nelubi alebo je nezrely na vztah. V tvojom pripade uplne vylucujem tu nezrelost. Je mi to luto, no ked ti uz nechyba a nie si ista svojimi citmi tak tam cit LASKY absentuje.Vela stastia

svetlana6

ja mam tiez taky dlhodoby vztah. mali sme dve krizy. po 2-2,5 roku a po 7 rokoch (zacinam si mysliet, ze to nie su povery, poznam velmi vela ludi, ktori mali kizu presne v tychto fazach). my sme obidve krizy prekonali, znovu je to krasne a dufam, ze uz ziadna ina dlho nepride. skus tomu dat este sancu. ak bude treba, dajte si pauzu, pokial to za nieco stoji, urcite sa k sebe vratite. 7 rokov je 7 rokov.

1eny1

no je to taký stereotyp. Šli ste tam za prácou, bývate spolu. ak ťa to tak trápy skús tomu pomôcť, čo tak zájsť si niekam, urobiť taký romantický večer, so všetkým čo k tomu patrí. a uvidíš sama aké pocity ťa budú mátať. Možno , že je to len také chvíľkové obdobie.

martin23

jjj - no ja viem, ze mi nikto neporadi... len som sa chcela vypisat. nejako nemam az taku kamosku, ktorej by som sa zdoverila a mamina si mysli, ze uz si takeho super chalana nenajdem. to je zrejme dovod, ze neviem, co robit. ked pocuvam druhe baby, co im chlapi stvaraju, nedokazem pochopit samu seba. raz som citala, ze ked si predstavim svoj idealny zivot o 20 rokov a on tam stale je, je to laska. no pri mojej predstave sme uz rozvedeny a vychovavam sama 2 krasne deti. a je mi fajn...

jjjj

Martina 23 ... no dostali ste sa do akehosi stereotypu a vraj po 7 rokoch bývajú krízy, neviem ti poradit skutocne je to tazke a len ty vies co zabera co nie , ale treba k tomu dvoch to velmi dobre vieme vsetci ... no základ je treba komunikovat komunikovat komunikovat a nestaci ze len ty chces, musi aj on, a dohodnut si nejake pravidla, poprípade spestriť oživitť vzťah niecim, ale to ti tazko poradi niekto nieco ... to musite len vy dvaja .... vsade u kazdeho je to ine ...