biely vytok

Príspevok v téme: biely vytok
hilda

prosim poradte mi.trapi ma biely vytok uz od 15 rokov.niekedy je hustejsi inokedy redsi, bielej farby, nema vyrazny pach.sprchujem kazdy vecer, pouzivam intim gel, vysledky u gynekologa v poriadku.obcas pocitujem mierne svrbenie.neznasam ten pocit mokrych nohaviciek.pouzivam canesten aj fungicidin a detsky puder..da sa toho vytoku zbavit? pri pohlavnom styku mi je to neprijemne, vyzera to jak bravcova mast na partnerovom penise.dakujem

giv

zienky aj v mojom pripade ide o fyziologicky vytok.nemam este sex.skusenosti, aj preto ze sa bojim,co s tym.bude to trapne pri palcovani alebo pocas predohry...neviem,co robit ked ten vytok pojde.je to ponizujuce a ja ho mam skoro vzdy ked mocim aj inokedy a bojim sa,co ked sa to stane rovno ked budem s patrnerom.stalo sa vam to?ako to riesite?prosim,pomozte.

dagmar

mimi82,si si ista, ze "nejakí gynekologovia" sem nepisu?...
Zhruba na aky cas zaberaju spominane vyplachy? Zehliť spodne pradlo a uprednostnit bavlnu, je viac ako ziaduce, taktiez volba daneho pracieho prostriedku je ok (mydlo, ale ziadny prasok ani avivaz). Ako som uz nizsie napisala, je mozne, ze ide o fyziologicky vytok, ktory je sice diskomfortny, ale nema vaznejsiu ani pricinu, ani dosledok. Musela by som poznat vasu (hidla, mimi82) anamnezu, vysetrenia, ktore uz boli robene ako aj ich vysledky, liecbu, ktora bola doposial.

mimi82

)Caute, aj mna trpi biely výtok už roky, pomáha tantum Rosa, ale vždy robiť výplachy?inak mi odporučali aj žehliť si spodnú bielizen, prať ich tým hnedým mydlom na pranie.....ale mne nič nepomohlo!!!!mohol by aj nejaký gynekolog dať radu.........vďaka

xaxa

mam podobny problem a moj gynekolog mi povedal, ze sa s tym musim zmierit. Mam vraj nejake "prostredie", ktore takto reaguje napr. po poziti antibiotik. Tie som ale nebrala uz vyse roka a vytok mam stale. Je to neprijemne a tiez neviem, co s tym. Uz som skusala lieky, kremy ale aj prirodne veci a nepomaha nic.

lalocka

alebo skús ist na imunologické vyšetrenie.. a kdesi som citala, ze opakované alebo dlhodobé výtoky mozu súvisieť aj s cukrovkou:(

dagmar

homeopatia v tomto pripade nebude len o bylinkach. Stresy tiez nicomu nenapomahaju, ale tento pripad by som nezvalila na stresy (aj ked dlhotrvajuce). Ste z Bratislavy? Naozaj by som odporucala zmenu gynekologa (aj ked sa tak uz mohlo vo vasom pripade kludne stat aj 5 krat) a v pravom zmysle slova KOMPLEXNE gynekologicke vysetrenie (nevylucujem, ze gynekol. vas odporuci aj na ine vysetrenia, na postup inym lekarom). Aj ked si clovek bude pripadat doslovne ako pokusne zvieratko, som si ista, ze ak vam vas problem naozaj prekaza, za "pokus" to stoji.

hilda

mam to uz cca 9 rokov, takze zeby sa 9 rokov nespravne stravovala?vtedy alkohol ani cigarety..stresy mam cely zivot...bavlnu nenosim..tantum verde mala ak nie uz aj celu lekaren a nepomaha nic...ale dakujem vam..a homeopatia? noooo neviem ake bylinky pomahaju