Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleť

delphia

stresgirl aknozna plet je zvacsa pri mastnej pleti. ak sa ti supe, tak je nadmerne vysusuvana alkoholovymi pripravkami. kup si plet. vodu na zmiesanu plet a krem zasadne hydratacny a aj hydrat. serum pod krem. na noc vyzivny krem. bodla by aj mikrodermabr. aby sa odstranili supiny- odumrete kozne bunky z povrchu pleti.

stresgirl

Dakujem za rady.Kozneho lekara som navstivila uz zopar krat a doktorka mi predpisuje stale to iste aj ked sa plet nezlepsuje.Napriek tomu ze mam akne nemam mastnu plet, skor suchu a po naneseni makeupu sa dokonca az supem.Naozaj neviem co mam vyskusat a vzdy pred mensturaciou sa plet este zhorsi.:(

zuzinapot

ja mam 32 rokov a mala som sustavne akne a velmi mastnu pokozku. Zistili mi, ze mam znizenu cinnost stitnej zlazy, nasadili mi Euthyrox 50mcg a okrem toho som si dala vybrat mandle. Nemam jedinu vyrazku a plet mam zrazu ako babatko. ustupili aj ine problemy, ktore som mala a citim sa super.

delphia

akne nie je problemom vysostne iba pubertalneho veku. zazivaci system mas v poriadku? zakladom je dokladne cistenie pleti denno denne- vecer bez vycistenie pleti nelihat. nezabudaj na dokladnu hydrataciu nielen z vnutra, ale aj na hydrataciu pleti z vonku. zbytocne si nevysusuj plet alkoholovymi pripravkami. na jesen aa v zime moze pomoct chem. peeling alebo mikrodermabrazia. a samozrejme pravidelne hlbkove cistenie kozmetickou

66666

a ja mam pomalicky 32 rokov.....a stale mam akne,,,co si myslis že si sama ja si s tým neviem dat rady už od svojich 14 rokov..........a bola som už o vsetkych lekaroch...a nikto nevie z coho to este stale mam.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk