Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mám na jedne aj na druhej nohe ....

Príspevok v téme: mám na jedne aj na druhej nohe ....
nina.

....len 4 prsty.spolu osem, vždy som mala kvôli tomu komplexy. som kvôli tomu nechodila na kupko, nikdy som nespala mimo domu, vždy nosím ponožky,nenosim topánky s otvorenou špicou... ale mám 20 rokov a mám z toho čím dalej väčšie mindráky. bojím sa nájsť priateľa, že mu to budem musieť raz povedať a ukázať. viem, poviete, že ak ma ľúbi, tak mu to vadiť nebude. ale ako mu to povedať? viem, sú aj horšie veci v živote, ale tento problém mám od narodenia a budem mať do konca života.
a celý život má z toho komplexy. tak mi napíšte, či aj vy máte nejake telesné nedostatky. či vám to vadí a ako s tým bojujete. nech viem, že aj iný ľudia nie sú dokonalí.

nic to

Myslim, ze sa nemusis obavat odmietnutia. Alebo si hladas nejakeho primitiva, co mu ide len o krasu? Vies, ak spoznas chalana alebo muza, ktory o teba naozaj stoji ako o osobnost, tak ho urcite tvoj pocet prstov na nohach neodradi. Ja mam zase taku vadu, ze na jednej polovici zadku mam zhrubnutu a uplne draplavu kozu. Ako nejake supiny alebo smirgel. Tiez som sa strasne pred terajsim priatelom zozaciatku hanbila, ze ci to nanho nebude posobit asexualne...vzdy som mu davala prec ruku, ked sa mi nahodou dostal pod tricko a smeroval k zadku. Ale raz som nabrala odvahu a povedala som mu to, a jeho reakciu som neocakavala. On sa toho dotkol a povedal: " A co akoze teraz? Ved to nie je nic hrozne." Ty si myslis, ze kvoli tomu, ze si odlisna od anatomickeho normalu je nejaka vada, ktora by ti mala branit v stasti. Ale ozaj sa nemusis obavat, su ovela horsie veci ako to, ze ti chybaju dva prsty...a co teraz?Skus sa trosku otvorit svetu a uvidis, ze ked najdes toho praveho cloveka pre seba, tak mu absolutne nebudu vadit tvoje nohy.

- eva -

ninuška, netráp sa, každý máme nejaky problém. Ja mám 31 a mám zubnú protézu. a som vydatá 2 roky a môj muž to ešte nevie. / možno vie, ale nedal to najavo-neviem /. a vieš 4 prsty na prvý pohľad nie je rýchlo rozpoznať. to by sa priateľ musel silno prizrieť. no a ak sa prizrie, to už budete asi vo pokročilom vtťahu, keď ťa bude vidieť vyzlečenú a ako si písala, ak ťa má rád, nebude mu to vadiť. je to súčasť teba, si to ty a dôležité je srdiečko.

misicka

ahoj nina, tak ja si myslim ze kazdy ma nejaky ten nedostatok, ci uz vacsi alebo mensi, niekto dusevny a niekto fyzicky..viem neda sa to porovnavat, ale uvediem ti moj priklad, kedze ja mam male prsia, tak som sa bala ze ci sa budem priatelovi pacit, trochu som kvoli tomu mavala aj komplexy, ale prislo to nejak tak samo, ze sam priatel povedal ze sa mu pacim a ze nemam sa zaco hanbit, citujem: "..si krasna baba tak nechapem zaco sa hanbis.."
myslim si ze so vsetkymi nasimi komplexami je to rovnake, pokial sa s nimi zmierime a neuberaju nam na sebavedomi, tak zijeme plnohodnotny zivot..a poznam aj podobny pripad ako si ty, moja kamoska nema jeden prst na ruke, co si myslim ze je zavaznejsie, no a ona je uz aj mamickou:), nikdy s tym jej partner nemal problem a ona uz vobec nie, takze ja odporucam sa s partnerom otvorene o svojich komplexoch porozpravat..

grepka

vies co?? ja na tvojom mieste by som to obratila na zart...viem ze je to tazke ale nezmenis to tym ze sa budes trapit.. proste to tak je, si to ty a bude to tak vzdy..tak to skus brat sportovo..preco by to aj priatel nemohol vediet?? nech to vie hned no a co..mozte sa na tom spolu zasmiat..ja taketo veci riesim tak..vies mam strasne male prsia, asi este mensie ako nulky..a mam 21..je to urcite iny problem ako mas ty ale to je len priklad..mala som z toho zdy komplexy ale teraz si z toho stale robim srandu a uz mi nevadia..je to sucast mna tak preco by som to mala skryvat a tak..

nina.

mam to len ja sama. a so sexuologiou to síce nemá nič spoločné, ale ohľadom partnerstva, vzťahov, a z toho súvisiaca menejcennosť. rieša sa tu predsa aj iné a dosť primitívne témy, tak som myslela, že sa mi aspoň niekto ozve a napíše, či má aj niekto iný telesné problémy, ako s nimi žije a ako s nimi oboznámil priateľa.

marisssa

s tymto som sa teda este nestretla.mate to v rodine, ci si sa len ty tak narodila? a este otazka? co to ma spolocne so sexuologiou?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.