Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SOLARIUM

romcaaaaaa

neviete, ci moze nejako uskodit alebo zle posobit ak zaroven chodim do soalrka a aj si natriem nohy samoopalovacim kremom raz za cas? zvysok tela mam celkom pekne opaleny ale nohy stale biele...

neregistrovany

Najlepsie solarko v KE je na Masiarskej.vedla obchodu "urob si sam".mne stacilo 3krat po 6minut a raz 9min.Je to turbo na statie,ale maju aj na lezanie.Ja som velmi spokojna.

ewinka

cawtee ... nejakee dobre solarkaa v Košiciach mi poradte... som chodila do jedneho... ale... nesom moc spokojna... tak prosim, :) budem vdacna... papa :)

laurikaa

Ahojte bola som zatiaľ prvy krat na 6 minut, potom 2X na 8 minut a potom , 10 min. v horizontalnom solariu, Som už dosť hnedá ale hnevá ma že mi najviac opaľuje brucho a nohy. Ja totižto potrebujem opáliť chrbát a dekolt:) Myslíte že vo vertikálnom turbo soláriu by mi tieto časti pekne opálilo? A inak keď idem do turba o kolľko minút menej než v normalnom si mam dať? A posledna vec:D Môžem používať Samoopalovacie mlieko Dove a zároveň chodiť do solárka? Naozaj totiž potrebujem mať hnedé hlavne chrbat a dekolt, kvoli šatám:D

erička

ja som bola raz na 8 minut a hned som bola cervena, no a potom som bola 2x na 10 min. a teray som 3krat na 15 minut a som hneda,...chodim do ležateho turba v KE - Michalovska ul....rada urobim kočke reklamu lebo je fakt mila a s permanentkou a študentskou zlavou ma to tam vzslo na 6,50/min....

ewinka

si bola 3 krat po 5 minut???? vsak po prvom si si mohla kludne pridawat... aspon po minutke, ked sa bojis... a do solarka treba na zaciatku chodit aspon kazdy druhy treti den, nie raz za tyzden,.... nema to ziadny efekt... a farbu som zacala chytat... hm... no nechcem trepnut... ale po 2 tyzdnoch bolo vidiet... ze... som opalena... ta tak...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SOLARIUM - Fórum - ZDRAVIE.sk