Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PHARMATEX..

alamamasa

my to tiez pouzivame..ale ked som bola u gynekologa a pytala sa ho na to..povedal ze to nie je az tak bezpecne ako sa zda

ja2727

ja pouzivam cipky,ja som spokojna, vlozite to dnu rozpusti sa to a mozete ist na vec :)tecie to ale ako to uz vraveli ked s apotom poutierate je to oki..ale bola som naposledy v lekarni a povedali ze to uz prestali vyrabat ale mala este tak mi dala. a stoji to tak do 250 korun

niekto

kondomi niesu dokonale (95%)
okrem toho su mi male a je velka sanca ze sa poskodi
hmm a ked tam nahodou zostane nemusime stresovat ....
pouzivame obe lebo si nemozme dovolit mat deti

gutf

ja používam PHARMATEX KREM a som spokojna, s tym vytekaním to nie je hrozné ked požívaš intimky a po sexe sa poriadne poutieraš

lenuliatko

cipka sa ti tiez rozpusti aby ta to chranilo nie?ved uvids aku to ma konzistenciu je to take mazlave.rozspusti s ato a ked sa potom budes chciet hned obliect vyteka to.chrani ale tak vyteka.

monica

niekto a nacu su ti potom cipky ked pouzivas kondom..? som myslela,ze ludia vyhladavaju tuto formu ochrany preto,ze ho nechcu atd..

niekto

celkom dobre
co je na tom take zle ze vyteka ??
narozdiel od hak nesposobuje trombozi mrtvice problemi s krvnym obechom
ma to byt skoro take ucine ako HAK
monica ked otehotnela to asi zle pouzivala . mi vacsinou k tomu pouzivame kondom ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PHARMATEX.. - Fórum - ZDRAVIE.sk