POTRAT ???

Príspevok v téme: POTRAT ???
zuzana70

ako vyzera spontanny potrat? som na zac. 2. mesiaca.Zaciatkom tyzdna som zacala slabsie krvacat-len chvilu a potom to preslo do hnedeho spinenia-slabsieho na par dni ktore slablo. Vcera vecer som zacala krvacat silnejsie-pretiekla mi cela vlozka-cerstva tekuta krv. potom nic, a o nejake 2 hod. asi tak 3 cm tamvo cervena zrazenina-koagulum/?/ a teraz rano len take slabunke krvacanie sem tam. lekarka mi naordinovala klud a Mg-magnezium. Na sono pojdem v pondelok. Bolest zatial necitim. Je to zacinajuci potrat,alebo to moze byt aj nieco ine? zazil niekto nieco podobne? co to bolo?
budem musiet ist na vycistenie-teda kyret alebo sa to vycisti same?to ide takto pomaly alebo to ide rychlo-myslim krvacanie pri spontannom potrate

pusinka

lev27. ahoj mne sa menstruacia upravila skoro az popol roku. mala som to podobne po potrate ako ty. caste a dlhotrvajuce krvacanie. no asi po dvoch mesiacoch to prestalo.bola som aj u lekarky. Vysetrenia a usg dopadlo dobre, je to vraj normalne. No a teraz po druhom potrate je to zase ine. Takze to nic nebezpecne nieje

lev27

Prosim vas pomozte aj mne tiez som prekonala spontanny potrat bola som v jedenastom tyzdni,ako ste mali po potrate menstruaciu upravila sa vam alebo to trvalo dlhsie.Zo mna to vsetko vyslo nebola som na ziadnom vycisteni ale som nepokojna,lebo potratila som 10.10.2008 a od vtedy do 20.oktobra som mala menzes.Potom chvilu pauza a od 6.novembra ho mam vkuse az do dnes a stale neprestava je to uz viac ako 2 tyzdne je to normalne.Aj vy ste to tak mali.

pusinka

ahojte. ja som potratila bohuzial uz druhy krat. a zacalo to spinenim a neskor krvacanim. no mam strach znovu otehotniet, ze sa to zopakuje. odobrali mi uz aj vzorku odumreteho plodu a odoslali na genetiku. No a teraz mi nic ine neostava,len cakat 3az4 tyzdne na vysledok. ako dalej? poradi mi niekto?

...

no tak potom nemení nič na tom fakte, čo som ti napísala hneď... že si myslím, že už dávno si mala byť v nemocnici.

zuzana70

no nie som si ista, ale myslim si to, teda urcite to nieje v poriadku ked takto divne krvacam a este aj ta zrazenina vcera vela a dnes len velmi malicko a aj v utorok som krvacala...a co ma este caka?je to o nervy

...

a prečo si myslíš že ťa čaká kyretáž. už si si istá že si potratila, alebo že ti odumrel plod.
však môže byť ešte všetko v poriadku...

...

ano presne ako hovoríš...
odumrel plod trošku som iba pošpinila a musela som ísť na kyret. Všetko ostalo dnu.
mne síce odmurel plod viac krát (3)
a pri dvoch posledných to bolo tak,že fakt možno iba tri maličké kvapky na nohavičkách, ale ja som aj tak hned bežala za lekárkou.