POTRAT ???

Príspevok v téme: POTRAT ???
zuzana70

ako vyzera spontanny potrat? som na zac. 2. mesiaca.Zaciatkom tyzdna som zacala slabsie krvacat-len chvilu a potom to preslo do hnedeho spinenia-slabsieho na par dni ktore slablo. Vcera vecer som zacala krvacat silnejsie-pretiekla mi cela vlozka-cerstva tekuta krv. potom nic, a o nejake 2 hod. asi tak 3 cm tamvo cervena zrazenina-koagulum/?/ a teraz rano len take slabunke krvacanie sem tam. lekarka mi naordinovala klud a Mg-magnezium. Na sono pojdem v pondelok. Bolest zatial necitim. Je to zacinajuci potrat,alebo to moze byt aj nieco ine? zazil niekto nieco podobne? co to bolo?
budem musiet ist na vycistenie-teda kyret alebo sa to vycisti same?to ide takto pomaly alebo to ide rychlo-myslim krvacanie pri spontannom potrate

zuzana70

...
tri bodky,
ked ti odumrel plod, tak si spontanne nepotratila, len takto pokrvacala ako ja teraz? to ti tam ostalo az kym ti ho nevybrali? tiez si nemala bolesti?

zuzana70

no to ja nemozem, nemam komu dat svoje male dieta na starostlivost. chcela som vediet, co to moze znamenat a ci sa tak prejavuje potrat alebo co, ci zacnem viac krvacat alebo budem musiet ist na ten kyret

maja8

Zuzana, stoj si za tým aby ťa lekárka poslala ležať do nemocnice na pozorovanie a poriadne vyšetrenia. Ja keď som ležala na udržiavaní, tak každá ktorá krvácala čo i len trošku v prvom trimestri musela byť hospitalizovaná. Nestresuj sa kvôli tomu, ale si žiadaj od lekárky väčšiu starostlivosť.

maja8

Zuzana, stoj si za tým aby ťa lekárka poslala ležať do nemocnice na pozorovanie a poriadne vyšetrenia. Ja keď som ležala na udržiavaní, tak každá ktorá krvácala čo i len trošku v prvom trimestri musela byť hospitalizovaná. Nestresuj sa kvôli tomu, ale si žiadaj od lekárky väčšiu starostlivosť.

...

Lekárka ti naordinovala kľud a magnézium?
podľa mňa si už mala byť dávno v nemocnici...

väčšinou po potratoch robia aj kyret aby neriskovali, že tam ešte niečo po tehotenstve ostalo.
mne pri tom čo opisuješ odumrel plod...
ale nechcem ťa strašiť, samozrejme môže byť všetko ok... len pekne oddychyuj a ležkaj