Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stále mi mešká menštruácia

Príspevok v téme: stále mi mešká menštruácia
marikaaa

Mam 19 rokov a problémy s menštruáciou. Prvýkrát som ju dostala tesne pred 16- kou 3 mesiace. Potom dlho nič, až som bola v 17-ke na gynku. Tam ma vyšetril, dal mi vyvolavačku a poslal ma domov. Opäť som to dostala 4 krat a zase nič. Gynekológ mi povedal, že som ešte mladá, že do 19ky sa mi to upraví. No tú som mala pred 3 mesiacmi.. Tehotná nie som, nemám ani bolesti. Výtok mám stále,ale už ozaj neviem, čo robiť. Som z toho zúfalá.. Nechcem to teraz podceniť a potom ľutovať..

bobika 1

ano, mala by si si dať urobiť hormonálny profil, trvaj na tom u svojho gynekológa a ak nič, tak sa mu pekne podakuj vezmi kartu a nájdi si nového...to môže mať milion príčin, nedržíš diety, nie si veľmi chudá?

musska

moj navrh je zmenit gynekologa, lebo jedna vec je ked ti trocha zvykne meskat, a ine ked ju mas len sem tam,nieje to normalne. Mas nieco s hormonami. Nemoze to ignorovat. Ja mam len trocha dlhsi cyklus a doktorka mi hned robila hormonalne testy a neboli uplne v poriadku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stále mi mešká menštruácia - Fórum - ZDRAVIE.sk