Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziarlim na adoptovanu sestru.som zakomplexovana?

Príspevok v téme: Ziarlim na adoptovanu sestru.som zakomplexovana?
ursula44

Ahoj.. mam 14 rokov a mam adoptovanu sestru v rovnakom veku... teraz pred 3 mesiacmi sme sa stahovali do domu..tak sme vymenili spolok ludi... lenze musela ist an 3 mesiace prec tak ju tu pozna len malo kto..teraz sa vratila a ja ju nechcem brat nikde..lebo sa bojim ze moja oblubenost klesne..a ze chalanom sa zacne pacit viac ona...jaa viem ze to znie divne ale fakt sa bojim...ze uz bude mat kazdy radsej ju ako mna....a tak no:(... newem co mam robit..mam ju moc rada ale zaroven ziarlim ked ma nu niekto zaujem.. .nieze by so bola nejako moc skaredsia....aspon dufam ze nie ale sme uplne ine typy baab a mam pcit ze ten typ co je ona sa paci viac chalanom....neweem no:(... mam komplexy?nemozem ju vecne drzat doma

andy

Moja zlatá, keď ju nebudeš brať von, myslíš, že zabrániš, že niekto bude obľúbenejší ako ty? Obľúbenosť je na tebe, to, či sa bude niekomu páčiť viac, s tým nič nenarobíš. Každý má iný vkus, ja som mala v tvojom veku tiež také depky, to pochopíš, keď budeš staršia. Pekne ju zober von, buď milá k nej i ostatným a ver, že sa budeš cítiť dobre. A že sa ti to v živote vráti. P.S. Veď aj nejaká kamoška by sa mohla páčiť viac a čo potom? Zakázala by si jej s vami chodiť von? Hlavu hore moja

jajka001_

žiarlivost je bezna aj medzi rodnymi sestrami nauc sa jej nezavidiet a neporovnavaj sa s nou nepokazte si vztah kvoli chalanovi

sida

Vôbec nie je pravda, že chalanom sa páči len jeden typ báb. Niektorým sa páčia vysoká, štíhle blondínky, iným trošku plnoštíhlejšie brunetky. Veď aj ty máš svoj vkus, nie!!! Páčia sa ti všetci??? Skôr je asi problém v tom, že je adoptovaná....tým zaujúma viacej okolie, ľudia sú zvedaví. A možno ju aj trošku ľutujú a tým jej fandia. Buď hlavne sama sebou, nepretvaruj sa a nesnaž sa byť lepšia ako ona. Veď to by bol boj medzi sestrami. Radšej sa majte rady a choďte na zálety spolu. Určite si toho svojho nájdeš.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziarlim na adoptovanu sestru.som zakomplexovana? - Fórum - ZDRAVIE.sk