Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex pred svadbou

Príspevok v téme: sex pred svadbou
diana

caute mam otazku, co si myslite o predmanzelsom sexe alebo co o tom ze niekto caka do svadby..napriklad keby moja kamoska ma priatela uz 2roky a nespali spolu niezeby on nechcel ale ona nie, ze chce pockat...jednak sa boji nasledkov ze co keby.. a jednak ze by to tak mohlo byt krajsie. moze byt ta zdrzanlivost sposobena prisnou vychovou? ak ano, da sa z toho nejako dostat? diky moc

diana

leltilka7 ja si myslim ze by ste sa mali o tom porozpravat a povedz mu vsetko ako citis, prisna vychova za to moze to urcite, nechala v nom korene ale po svadbe by sa to malo miernit, ved ste sa brali z lasky takze to tak musi ostat, ziadne ochladzovanie alebo mala pritazlivost laska tam je a mali by ste spolu byt po kazdej stranke ... len sa s nim o tom rozpravaj a nechaj mu este cas ale musi to pochopit

asdfjlô

leltilka7: tu nejde o prosenie, ty nikoho nejdes prosit! nemyl si pojmy. jednoducho su urcite veci, ktore su vo vztahu normalne a prirodzene a nevyhnutne. a sex je jednou z tych veci, je v dlhodobom vztahu dolezity. a pokial jeden z partnerov nema dostatne uspokojene potreby a ten druhy sa nechce prisposobit, resp. obaja neurobia nejaky kompromis, ktory vedie k vyhoveniu a uspokojeniu obom, tak tu uz zacina problem, ktory treba riesit...
inak drzim palce

leltilka7

asdfjklô - Ďakujem ti pekne, ešte som to nikomu nepovedali, nahovarala som si že to je normalne po 7 rokoch..., že sa tak nepritahujeme ale konečne si mi pomohla otvorit oči a musim to riesit, inak nad tymi detmi prave uvažujeme, vlastne ja už neuvažujem. ďakujem ti. Ešte dnes večer sa s nim porozpravam. Je to mi sice dost trapne aby žena prosila o sex, ale takto to dalej nejde. On proste nechape, že tym že nemame sex tak aj nas vztah velmi velmi ochlada, sme si taky vzdialeny. No jednoducho si pripadam jak keby sme boli surodenci. Fuuuuu a je to vonku. Len by ma zaujimalo čim je to sposobene, tou vierou a vychovou alebo ho proste po tych rokoch nepritahujem, nevzrusujem? je som toho nazoru, že sa da jaka taka vasen udržat v manželstve aj po niekolkych rokoch, len tŕeba chciet a snaha oboch.

asdfjklô

no, mas to tazke, chapem... neviem, ako by som ti pomohla. podla mna mu musis, ci uz po dobrom, abo po zlom, vysvetlit, ze aj ty mas nejake potreby, a ze sex rozhodne nie je hriesny abo zly a uz vobec nie, ked uz ste manzelia (ked je taky katolik) a vysvetli mu, ze aj v biblii sa pise o manzelskych radovankach, takze...
p. s.: prosim ta, len si nerobte deti, pokial nevyriesite toto - moj nazor.

leltilka7

asdfjklô - pred tym to byvalo lepšie aj sme sa viac lubili. A myslela som si ze on to tak berie lebo rozumny a aj tak nebolo vela toho priestoru a času na to. Ale až teraz po svadbe ked sme stale spolu vidim ze nic, nic, nic a ked mu nahodou niečo navrhnem tak na mna pozera jak na debila... Inak on je velmi dobry človek, mudry, vo všetkom ostatnom je dobry manžel a bude velmi dobry otec ale ja nechcem aby nase manželstvo stroskotalo. CHCEM HO PROSTE ZMENIT a uz fakt neviem čo mam robit, aj som sa s nim skusala o tom vazne porozpravat ale nic on sa tvari a tvrdi ze je všetko v poriadku, tak to ma bit a ze jemu to tak vyhovuje. Ze by mal druhu si nemyslim, to je vylucene. Pomožte mi. Lebo do sexuologickej alebo manželskej poradne ho nedostanem.Diky

asdfjklô

leltilka7: to ma mrzi... ale preco si si ho brala taka mlada??? to ste boli obaja taki zalubeni a nerozmyslali?

leltilka7

mam s tym skusenosti môj manžel bol velmi prisne a katolicky vychovavany a všepovali mu do hlavy že sex je nieco nekale, zle... A teraz nam asi kvoli tomu stroskota manželstvo, lebo on ten sex stale tak berie. Rozhodne by sa mali pred svadbou spoznat aj v tejto oblasti. Aby nadopadli ako ja.Lebo ked vam poviem ze ma 22 rokov s maželom som od 15 a sex sme mali možno 10 krat a dokonca ani po manželstve nič ( vlastne iba raz ), je mi hned do plaču.

lenuliatko

necitala som si prispevky ale je to azujimva tema.ja mam taky nazor ze som zastancom sexu pred svadbou ale neodsudzujem tich ktori chcu pockat.myslim si vsa ze zakladom dobre manzelstva,kde si davaj rozumeju a ma im to vydrzat dlho je aj dobry sexualny zivot.co ak zistia po svadbe ze im to v posteli spolu nejde velmi a potom co?niekedy je aj toto dovodom rozchodov.ale to len moj nazor.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex pred svadbou - Fórum - ZDRAVIE.sk