ľúbim ju a CHCEM SA S ŇOU ROZÍSŤ

Príspevok v téme: ľúbim ju a CHCEM SA S ŇOU ROZÍSŤ
supo

Sme spolu 22 mesiacov, poznáme navzajom svoje rodiny, prežili sme spolu veľa krásneho, a stále sme verili tomu, že tu budeme jeden po boku druhého navždy.
Ale veci sa majú ináč :(

Okrem iného sme sa vzdiali jeden druhému tým, že sme v iných mestách, na iných školách. Ale čo ma viac trápi, že sme sa vzdialili jeden druhému aj citovo. Ja si možem položiť ruku na srdce a povedať, že som sa až do poslednej chvíle snažil, aby to klapalo, ale už to ďalej nejde. Ja nemám záujem o obyčajné chodenie s ňou, stále som chcel viac. No ona sa mi už ani neozýva, neviem, ako sa má, nikdy nezavolá, a takmer vôbec mi nepíše. Neviem, či je problém v peniazoch, ale pokiaľ má na to, aby chodila často vonku s kamarátmi a kamarátkami, tak by mohla niečo obetovať aj na svojho priaťeľa.
Ja som sa jej snažil aj viac volať, aby som ju počul, aby sme sa rozprávali, aby sme vedeli, ako sa máme, čo nás trápi a teší; je to asi 2 týždne, čo som bol viac pasívny, aby som zistil, ako bude reagovať ona.
(k nášmu 22-mesačnému "vyročiu" mi poslala, asi keď bola na nejakej disko (podľa času) sms s textom: "22"
Toto som si zasluzil po 22 mesiacoch? :(

Viem, že problém je aj v tom, že sa vidíme asi 3 dni v mesiaci, no minule som bol doma na 10 dní a boli sme spolu asi 3 - 4 -krat, aj preto, že šla na chatu s kamarátmi. V ostatnom čase s nimi trávi veľa času, ani ich nepoznám, lebo ma s nimi nezoznámila. Som žiarlivý, no ona ma obviňuje z toho, že jej neverím, že neverím nášmu vzťahu...

Vlastne ju chcem opustiť preto, že ju ľúbim. Viem, znie to šialene, ale stále k nej cítim lásku, no vidím, že náš vzťah už nie je to, čo býval, a radšej to ukončím teraz, ako mám čakať, že sa časom jeden druhému vzdialime natoľko, že už sa ani nebudeme poznať.

Najprv som jej to chcel poslať mms, ale asi by to nebolo správne. Keď ja sa bojím toho, že pokiaľ budeme spolu, ukecá ma rečami a slzami, že sa zmení, že to ešte môžeme zachrániť...
Ale nie som zbabelec, chcem v tom mať jasno, preto počkám, poviem jej, ako to vidím a poviem PREPÁČ...

čo si o tom myslíte???
:(

kaaamos

No pocuvaj ma sem...ja by som tvoj pribeh vedel aplikovat na seba,tiez som chodil s jednou kockou a dlho som to natahoval ale uz som citil konec. Uz sa jej viac casu uslo na kamosov a kamosky nez na mna a tiez sa snazila streckovat ked sme to uz ukoncovali ale obidvaja sme vedeli ze to tak musi byt. A ked uz ratas dni ze kolkokrat ste boli spolu,tak to je asi to najhorsie a aj to poznam. Teraz pre teba motivacia: Som sa napokon rozhodol ze tak skoro si zensku nenajdem, a aj ked, tak si ju poriadne otuknem a potom tomu dam sancu. O par mesiacov som nasiel kocku snov a doslova sme na seba narazili na ulici, sme uz spolu niekolko rokov a stastni. Tot vso,cao!

orgi

Pribeh mojej mamy bol podobny. Bola z mensieho mesta, na gymnaziu zacala chodit so spoluziakom a mali sa fakt radi.Ale ked prisla do skoly v BA, tak sa trochu odcudzili, ona mala svoju partiu na svojej fakulte. On sa jej aj snazil volat, kontaktovat sa, ale ona bola uz v inom svete. A teraz to mama lutuje... Ale vtedy to chcela tak a bola stastna.

palkaaa

daj na rady ostatných, na to netreba psychologa aby clovek pochopil že takto to dalej nejde, nejavi o teba zaujem aky by si chcel a to je na vztahu velmi zle a myslim ze je tiez zle ze ta nechcela zoznamit ani s kamaratmi, dost ubohe - kasli na nu, su aj ovela ovela lepsie - mozno nakoniec bude velmi lutovat..

andy

A máš niečo nové? Na tú mms vôbec nereagovala? Ja mám tiež taký istý názor, ako ostatní. A dokonca si myslím, že ťa aj podvádza. Možno nie fyzicky, možno má len nového priateľa,...proste, keď sa takto správa, mal by si sa na to vykašlať. Veď vzťah nie je o tom, aby sa v ňom jeden trápil a druhý? Tiež asi nie je spokojný, keď mu viac vyhovuje spoločnosť iných ľudí

jeden

supo..ona asi už len čaká na to aby si jej dal koniec..chce ťa takto asi vyprovokovať až na to aby si to ty ukončil. Aby potom mohla ona hovoriť že ty si bol ten kto to ukončil. Ser na takú sprostú ženskú. Vjem že ju máš ešte rád, ale ona teba už asi nie a ty z tým nič nenarobíš :(. Je mi ťa fakt ľúto:( Vôbec si neváži koho mala vždy pri sebe. Možno to raz všetko bude ľutovať, aj keď už bude neskoro..Máš na lepšiu babu, táto si ťa nezaslúži ;)

supo

A co si mam mysliet o tom, ze ked jej napriklad poslem za den 3-4 RP (rychle posty na pokeci), ona ked sa prihlasi, odpise tak na 2-3 z nich.
A proste ked ja dlhsie nenapisem, tak hoci vidim, ze bola online, nenapise mi vobec nic.
A to nie je iba teraz, ked uz asi vieme, ze bude koniec.

Alebo co si myslite o tom, ked ziarlim na to, ze je casto vonku s kamaratmi. Ja nechcem, aby sedela doma, nechcem ju obmedzovat, ale je to v uplnom poriadku, ked chodi casto s kamaratmi a kamaratkami vonku? Proste neviem, ale ja tak nerobim. Ved to, ze nie som s nou, neznamena hned, ze sa musi poflakovat s inymi. A to tych kamaratov ani nepoznam, lebo ma s nimi nechcela zoznamit...
Aj ked som doma, a ona ide vonku s nimi, tak mna nevezme. Ja si myslim, ze moja ziarlivost je zdrava, ved jej nekontrlujem mobil, ani je nesledujem, ked mi povie, ze si iba bola zatancovat, tak jej verim.
Verim tomu, ze ma nepodvadza, ale potom si neviem odpovedat na otazku, preco s nimi musi stale byt? Ked ide s nimi vonku, tak jej nie je luto, ze na to treba aj peniaze, ale keby trebalo priatelovi poslat sms, ci nebodaj zavolat, tak...

ja_ona

supo:
podla mna sa pri tebe rozplace aj tak ..len aby ta ovplivnila ak vie ze by to mohlo ,,zabrat".....ale drzim palce aby si to zvladol psychicky.Daj mi potom vediet ako to dopadlo.Dnes som akurat volala s kamaratkou este sa snim nerozisla neviem na co caka.... nema to vyznam dalej to natahovat....

andy

Asi si si už odpovedal sám. Zrejme je koniec už dávno, len ste si to nechceli priznať. A keď nereagovala ani na tvoju mms, tak by som si už nádeje nerobila, slušne by som to ukončila a popriala jej veľa šťastia (viem, že je to ťažké) a obaja môžete začať odznova

supo

ja stale cakam, ze po tej mms, zacne najako o mna bojovat...
no zatial nic:(
Mozno (10%) by som jej dal sancu, mozno (90%) nie, ale keby som videl, ze aspon teraz, ked je uz koniec tak nenavratne blizko, ze aspon teraz sa bude snazit, aby si ma udrzala...

Co si mam o tom mysliet? Ta mms ju nemohla az tak odradit, aby nebojovala o mna. A ako silno ma lubila, ked sa tak rychlo zmierila s tym, ze prichadza koniec?