ľúbim ju a CHCEM SA S ŇOU ROZÍSŤ

Príspevok v téme: ľúbim ju a CHCEM SA S ŇOU ROZÍSŤ
supo

Sme spolu 22 mesiacov, poznáme navzajom svoje rodiny, prežili sme spolu veľa krásneho, a stále sme verili tomu, že tu budeme jeden po boku druhého navždy.
Ale veci sa majú ináč :(

Okrem iného sme sa vzdiali jeden druhému tým, že sme v iných mestách, na iných školách. Ale čo ma viac trápi, že sme sa vzdialili jeden druhému aj citovo. Ja si možem položiť ruku na srdce a povedať, že som sa až do poslednej chvíle snažil, aby to klapalo, ale už to ďalej nejde. Ja nemám záujem o obyčajné chodenie s ňou, stále som chcel viac. No ona sa mi už ani neozýva, neviem, ako sa má, nikdy nezavolá, a takmer vôbec mi nepíše. Neviem, či je problém v peniazoch, ale pokiaľ má na to, aby chodila často vonku s kamarátmi a kamarátkami, tak by mohla niečo obetovať aj na svojho priaťeľa.
Ja som sa jej snažil aj viac volať, aby som ju počul, aby sme sa rozprávali, aby sme vedeli, ako sa máme, čo nás trápi a teší; je to asi 2 týždne, čo som bol viac pasívny, aby som zistil, ako bude reagovať ona.
(k nášmu 22-mesačnému "vyročiu" mi poslala, asi keď bola na nejakej disko (podľa času) sms s textom: "22"
Toto som si zasluzil po 22 mesiacoch? :(

Viem, že problém je aj v tom, že sa vidíme asi 3 dni v mesiaci, no minule som bol doma na 10 dní a boli sme spolu asi 3 - 4 -krat, aj preto, že šla na chatu s kamarátmi. V ostatnom čase s nimi trávi veľa času, ani ich nepoznám, lebo ma s nimi nezoznámila. Som žiarlivý, no ona ma obviňuje z toho, že jej neverím, že neverím nášmu vzťahu...

Vlastne ju chcem opustiť preto, že ju ľúbim. Viem, znie to šialene, ale stále k nej cítim lásku, no vidím, že náš vzťah už nie je to, čo býval, a radšej to ukončím teraz, ako mám čakať, že sa časom jeden druhému vzdialime natoľko, že už sa ani nebudeme poznať.

Najprv som jej to chcel poslať mms, ale asi by to nebolo správne. Keď ja sa bojím toho, že pokiaľ budeme spolu, ukecá ma rečami a slzami, že sa zmení, že to ešte môžeme zachrániť...
Ale nie som zbabelec, chcem v tom mať jasno, preto počkám, poviem jej, ako to vidím a poviem PREPÁČ...

čo si o tom myslíte???
:(

supo

chcem vam podakovat za reakciie k mojmu pribehu. Monica sa pytala, kolko mame rokov, no ja mam 20 a ona 19 (i ked ako vravi moj znamy, ma z nej pocit, ako keby bola v puberte). Ja zasa na svoj vek sa citim viac citovo vyspely, proste mam ine priority, ako väcsina v mojom veku.
Ja sa s nou skusim porozpravat este raz, ved ja to skusam stale, ona je zasa taka povaha, ze sa casto urazi, a aj ked viem, ze to nie je moja chyba, tak sa stale snazim o uzmierenie ja. Viete, kvety, sladkosti a podobne. Ale uz aj to asi berie samozrejme a neviem preco, si mysli, ze mna by ziadna drobnost nepotesila. Sladka sms, nejaky malicky darcek, proste nieco, co by mi vycarovalo usmev...
Dnes jej chcem poslat mms, ze ako to vidim, a ze sa porozpravame. Ale domov pridem az koncom mesiaca, tak az potom sa vyjadrim, ako to dopadlo.
Este raz dakujem za reakcie a tesim sa na dalsie...
(Je mi luto, ze pisem tak vela, ale tento pribeh by bolo aj 1000 stran malo...

kreditka

milovat nestaci.. vo vztahu su dolezite aj ine veci ako laska. ak to uz dalej medzi dvomi ludmi nejde, je lepsie to ukoncit. to je iba moj nazor. nechcem ta ovplyvnovat :)

airiana

komunikacia vo vztahu je velmi dolezita kvoli vysvetleniu mnohych veci,no v tomto pripade to vidim skor ze najlepsie bude ked sa vztah ukonci, z jej strany to vyznie akoby ju vztah napriek tomu co hovori nezaujimal a otvorene pochybujem ci ta naozaj lubi,pretoze po dlhom odluceni by mala byt kazdu moznu chvilu s tebou a nie s kamaratmi, nech je to uz akokolvek musis sa sam rozhodnut

ejaaa

fuhaa..to je zaujimavy pribeh..ako ja som s tym mojim kratsie nez ty s tou tvojou,ale tiez sa mi zda, ze to zacina mat taku podobu ako u vas..zda sa mi, ze je mnou az moc isty a uz kasle na celkove vyznania lasky.a uz ani nie sme tak casto ako sme kedysi boli..je to cudne:(...ale podla mna by si ako prve sa mal s nou porozpravat uplne uprimne a otvorene.a povedat jej, ze toto proste nechces.ze co ona od toho ocakava a tak..potom daj vediet co a ako..drzim palceky:D

monica

Uff... Vidim,ze si velmi rozumny clovek.. Velmi.. Podla mna ked raz vyslovis, ze je koniec uz niet cesty spat.. Teda nemozes chciet krok spat ani keby ta prosila.. Skus pred tymto krokom jeden maly rozhovor, v ktorom jej opises co citis. Ze ju lubis, ale vidis, ze vztah upada. Ci si je naozaj ista, ze chce takyto vztah a ci je stastna. Nech si trosku uvedomi a prehodnoti priority (ty,priatelia).. Pretoze ak je niekto spolu malo, prides tam, kde mozes byt s nou stale a ona odide na chatu...:O !!! No chcela som povedat,ze sa skus s nou otvorene porozpravat ci to chce napravit atd.. Proste jej dat najavo, ze to takto dalej nejde a ak sa to nezmeni pride rozchod.. I ked podla tvojich slov sa mi zda, ze ona o teba uz vobec nema zaujem.. Mozem sa opytat na vek vas oboch?

supo

ako dočasne rozísť?
Predsa keď už nájdem v sebe slová, že je koniec, tak rátam s obrovskou bolesťou v srdci, a už nechcem byť tak skoro sklamaný, a ani zamilovaný. S láskou, čo k nej cítim, sa budem musieť ešte dlho vysporiadávať... :(
Si myslím, že aj ona vidí, kam to smeruje, ale ona s k tomu nevie vyjadiť, ona nevie, čo s tým môže spraviť a v tomto jej ja nemôžem radiť.

Možno by som jej dal ďalšiu šancu, ale musel by som si byť istý, že to myslí vážne, a určite by to nebolo v krátkom čase...

joeblack

Skús to z opačnej strany...docieľ nejak to, aby začala trochu žiarliť.Možno si je až príliš istá tebou a neuvedomuje si koho má po svojom boku...alebo sa s ňou dočasne rozíď a ak ťa naozaj ľúbi uvedomí si, čo všetko stratila a bude sa chcieť vrátiť.

breza

ked ten druhý nemá záujem, nemá to cenu. nenechaj sa ukecať, ked vidíš, ako to jr. čo z toho, že ti piovie, že chce mať s tebou deti a byť s tebou šťastná? čo máš ty z tých rečí? nič, pokiaľ sa tak aj nespráva. nejaké plané výroky z jej úst ťa sotva presvedčia.

supo

ešte som chcel dodať, že na jednej strane je tu to, že cítim, že nemá o mňa záujem, keď som tu. Aj ona vidí, že náš vzťah je na tom zle, no nespravila nič preto, aby sa to zlepšilo, na druhej strane, keď som bol naposledy s ňou na otázku, čo chce od života mi povedala: "ze byť so mnou šťatná, mať so mnou deti..."
Nerozumiem jej...
:(