Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

široké boky a rifle

mirka 23

Ja si chodím kupovať rifle do Vigosu, poviem, že chcem strih, kde sú stehná trošku širšie a majú tam super rifle, v ktorých nevyzráš tlsto.
Ja osobne nemám rada rifle, ktoré mi úplne obopnú stehná a pritom pás je mi široký a vzadu odstáva, to je úplná katastrofa. No a ešte mi sedí aj značka Gasolina.

fraisee

skinny jeans su na idelane postavy, takze take v ziadnom pripade, najviac lichotia postave bootcut jeans. alebo potom uplne volne.

nashira

Vierka ake su to siroke boky a stehna?
Ja nosim nohavice od rejoice. To je to naj co ma mohlo stretnut. Su rozne farby. Mam cervene aj modre aj tmavomodre.Nosia sa vyborne. Stranka je www.rejoice.cz nohavice sa volaju nettle.

asdfjklô

no, vo vseobecnosti sa odporuca strih bootcut, teda dole sa rozsirujuce nohavice. pokial chces vyzerat stihlejsie, su vhodne tmavsie farby, a taktiez puky su vhodne a pekne.

kridullka

noo..tak teda urcite nie bedrace pretoze to by boky vytrcali.ja by som skor volila rifle s vyssim pasom..ja som tiez volakedy s tymto mala problem ale ja som nosievala bedrace a kazdy mi hovoril ze to vyzera hrozne..no teraz si uz mozem dovolit vseliake..ale z tohto dovodu z minulosti uz mam na bedrace alergiu..aj tak je podla mna najdolezitejsie ako sa ty citis a potom ako sa to paci abo nepaci ludom okolo seba..ja viem lahke je o tom rozpravat,ze?potom preco nechodime vo vreciach?haha mala uvaha

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.