Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoký pulz, aj troch zvýšený tlak...

radka.l

panca a naozaj sa smu uzit dve?? lebo v pribalovom letaku je pisane 1 X za den rozpustit.. tak to nechcem prehanat..

panča

necitala som to vsetko-mozno to tu uz bolo napisane-prva pomoc je sumive magnezium (aj dve tablety kratko po sebe)

radka.l

dada, prosim ta, ked pojdes k tomu lekarovi, das mi presne vediet co ti povie, co to je a ake lieky ti pripadne da?? ja zazivam to iste!! velmi ta prosim, informuj ma, ak mozes! dakujem!!

dada

Ahojte, takze moj problem je asi podobny, mavam nizky tlak ked si ho meriam doma cca 115-95/70-65, pulz tak 70. Ale minuly tyzden sa mi stalo, ze som sa v noci z nicoho nic prebudila a tocila sa mi hlava a srdce busilo..tlak som zmerala a bol 135/85,pulz 119.A vcera vecer ked som sla spat,zasa,zacalo srdce buchat viac a viac az sa uplne rozbehlooo.Tak neviem,zajtra chcem ist doktorke s tym,ale tam mi nameria vysoky,bo trpim syndromom strachu z "lekarskeho plasta"jak sa hovori ...Ale idem bo ked takto vo mne trieska srdce neda sa mi spat,aj pocas dna sa mi to prejavi,ze ked vstanem hned citim silne busenie...

kviksinka

hanuska....ahoj..,vidím, že nás je viac..s tým problémom...so zvýšeným pulzom...áno CORVITOL je len na lekársky predpis.., a tebe lekárka nepredpísala nič?? takže ty máš pulz vždy tak vysoký?? a neberieš nič?? čo v takom prípade robíš, keď máš vys.pulz?? skús aspoň magnezium...pekný večer

hanuska

Dobrý den. ja mám tieý ten istý problém. Tep aj v kľude 90 a viac do tých 116. Bola som s tým u dr- ky, ktorá mi povedala, že to je ešte v norme, že ked už budem mať 140 -150 v kľude , vtedy to už bude niečo znamenať. Srdiečko mám v poriadku. Mne stačí ked umyjem riad ! a hned sa mi tep zvýši. Tie lieky su iba na lekársky predpis?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoký pulz, aj troch zvýšený tlak... - Fórum - ZDRAVIE.sk