Vysoký pulz, aj troch zvýšený tlak...

kviksinka

ahoj..xxxxxxxxxxxxxx-ďakujem..si zlatá....ja chodím na kardiologiu kvôli prolapsu chlopne a šelestu...mám tiež predpísaný Corvitol..ale mám ho brať len podľa potreby..., ty berieš ten CORVITOL stále??? alebo len keď to je nutné...??? pekný dník

xxxxxxxxxx

kviksinka: mam, resp.mala som ten isty proble..uz par rokov to prebiehalo as itak, ze v podstate som v pohode az z nicoho nic, bez nejakeho rozrusenia rozculovania sa mi tak zrychli tep, ze ta obleje pot, nic nevladzes, udery citis az v krku, a ma to taky bolestivy pocit, nevies co sa deje...potom to preslo samo od seba. To sami opakovalo tak 3-4x rocne. Môze to byt aj doelsdok poruchy štítnej žľazy, mala by si si dať vyšetriť hormonalnu hladinu,či pracuje tak ako ma...u mna sa nic nepotvrdilo,takze som bola stale bez odpovede a nikto mi nevedel povedat, od coho to vznika....az pokia lsami to nezopakovalo do takej miery, ze som jedno rano vstala z postele, chystala so do prace a tak ma to chytilo, ze ma uz z roboty niesli na interne a uz si ma tam aj nechali....po tyzdni v nemocnici zistili, ze srdce mam v poriadku, nemam ziadnu tachykardiu,ale mam syndrom uz ani neviem presne ako sa vola, ktory je charakteristicky v tom, ze ak zijes nejaku dobu vv silnom strese, dusevnom vypati, fungujes az do casu, kym tvoje telo nezacne reagovat prave tymto sposobom, ze ti je na infarkt....odvtedy nosim vsade so sebou tabletky CORVITOL...mam nadalej silne dusevne stresy,ale zatial sa mi nic podobne nezopakovalo..urcite chod s tym na interne, ak nieco nie je v poriadku, vsimnu si to.

xpik

niee cosi kolko krat ma stipla moja do krvyyy a nic sa mi nikdy nestala dokonca aj moje hlupe skrecky ma pokusali ak si sa onu starala tak ako si mala pochybujem ze by sa ti nieco stalo !!!!

kviksinka

xpik....no ok..a podľa teba sa teda nemusím báť...že ma mohla nakaziť..keď ma uštipla a išla mi kvapka krvi??

xpik

tak nakazena by si nemala byt nicim aspon myslim podla uz bola stara ked uz prestala rozpravat zrat atd ale jej nieco bolo moja to robila tiez z dna na den prestala jest a potom zdochla lebo bola chora vies sa stavij ze aj tvojmu nieco bolo vies to je zvieratko a oni ti nedokaze povedat boli ma brusko nemozem ani papat od hladu nato zdochla :(

kviksinka

XPIK...ahoj.......no pýtam sa preto, že som mala andulu...a z ničoho nič sa zmenila.., prestala rozprávať, bola našuchorená..nič ju nebavilo...vo štvrtok ma ukusila..išlo mi trochu krvi..a v piatok uhynula..tak mám strach...či som sa niečím nenakazila......poraď...ak máš skúsenosť..pekný deň

xpik

andulky /??? :D:D:D jeeeej ja som mal kopu anduliek a aj rybkyy preco sa pytas ??? no vyznam vyznam no ja som pisal o TLAKU ale tep som si meral a som mal tak 75 tiez vela ale ja som meral tak ze som si prilozil Ruku na srdce a tak :D:DD:D:D takze neviem ci t oje presne a co potrebujes vediet ?

kviksinka

xpik...tie hodnoty...čo udávaš..to sú hodnoty tepu..alebo tlaku..?? ja som si ho merala sama...neviem, prečo ho mám dnes taký vysokýýý....a ty máš aký pulz...keď si v pohode???? a ešte jednaotázka....nevyznáš sa troška v andulkách??

xpik

merala si si ho v klude ??? ja mam taky problem ze ked mi niekto ide zmerat tlak tam mam taky strach a mi stale nameraju vyssi okolo 140/135 ale ked mi mera jedna znama sestricka tak som v klude a mam 125/120 atd takze tym cem povedat mozno ze tiez ma taky strach ze ti namera vysoky pulz skus sa uvolnit nicoho sa neboj a bude dobry uvids