Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Choroby prenosné zo zvierat..na človeka.....

Príspevok v téme: Choroby prenosné zo zvierat..na človeka.....
polinka

ahoj...je tu niekto, kto má nejaké skúsenosti so zvieratkami?? Myslím tým, hlavne aké a ako!! sa dajú preniesť choroby zo zvierat na človeka.., hlavne ma zaujímajú andulky.....keď je andulka chorá..vždy nakazí človeka?? lebo mňa kusla andulka..a pravdepodobne bola choručká, pretože bola asi týždeň našuchorená, spala stále..a naraz prestala jesť aj piť..a naraz odišla..ďakujem..za príspevky...pekný večer

RNG

lenka, co psovi viacmenej nevadi, moze byt pre nas vazna choroba.
Ockovanie ani u psov ani u ludi nezabrani vsetkym chorobam, zialbohu.
Odporucam brat sirokospektralne antimikrobialne latky, kedze nevies o co sa vlastne jedna.(GSE, oreganovy olej,extrakt z olivovych listov, lapacho, collostrum, graviola...)

lenka123456

Prosim poradte mi, manzelovi sa urobila hrcka pri uchu, dost mu to uz aj napuchlo, bol u lekarky, ta mu povedala, ze je to zapal uzlin, ktory pravdepodobne dostal od psov. Ale ako je to mozne, psy su ockovane, zdrave, a manzel k nim ani nechodi, staram sa o nich prevazne ja, a ja ziaden zapal nemam. Nakolko je nebezpecny taky zapal, ako sa lieci?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Choroby prenosné zo zvierat..na človeka..... - Fórum - ZDRAVIE.sk