Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele bodky na perach

Nikky1813

Ahojte, mne sa to prave spravilo po tom, co som mala velmi vyfukane usta. Vela som ich potom natierala a potom mi z nich cela vrstva zisla, a tym, ze boli oslabene, tak sa mi stali pluzgieriky. Co som citala, mohlo to sposobit aj slnko, v inych pripadoch to je hlavne zo znizeneho metabolizmu.
RADY: zvyste hygienu v okoli ust, pouzivajte vlastne pohare, osusky a pod., pomahaju vitaminy A,B,C a zinok, citrusy, vyvarujte sa cokolade, pivu, orieskom..

monkey7

Mala som take nieco na hornej pere, bolo to v case ked som si prilis premastovala pery balzamom(davala som si ho aj na noc), tak som s tym prestala a casom to zmizlo tak, ze som si to ani nestihla vsimnut:).

werca

a máš tie bodky vypuklé? alebo nie? ja mám niečo podobné ale na vnutornej strane pier a mám to asi z toho že si to pier často hryziem :/

laura0032

ja to mam tiez na hornej pere. bola som s tym pri koznej, povedala ze ona s tym nic nespravi, ze mam ist k zubarovi a on mi to ma chirurgicky odstranit.

Ťapka

ja to mam teraz z nicoho nic sa mi to objavilo do rana a ked som si to nakremovala sa mi to zhorsilo ...vcera som zaspala a mala som zapchaty nos cize rano som mala suche usta skoro nic som tam nemala...mozno pomaha si nic na to nebabrat a nechat to vysusit.... ale to moze byt z vnutornej horucky...ze vraj :D :)

kaiserf

Mám presne to isté biele bodky na perách (len na hornej pere) a v kútikoch aj na spodnej... pri kútikoch to mám nahusto takže to tvorí taký fliačik a potom po pere po kúskoch po dvoch po jednej až po druhý kútik...rád by som vedel čo to je alebo aspoň čo je nato dobré alebo či nato vlastne niečo je...nejaká masť, vitamíny alebo ja neviem čo ...za radu ďakujem.

mime

ahojte, ja mam tiez na hornej pere, kozna mi povedala ze sa to z casu na cas objavuje, ale ze s tym nespravim nic, a na nejakom inom portali som citala ze sa to da odstranit nejakym co2 laserom, momentalne som v zahranici, ale po prichode sa urcite budem informovat o tom laseri

miki64

Pravdepodobne by mohlo ísť o mílie, sú to drobné tukové bodky, ktoré môžu byť kdekoľvek na tvári.Jedná sa o poruchu metabolismu cukrov a telo tak cukor vytláča von z tela.Jediná rada je obmedziť cukor, zlepšiť stravovanie a detoxikovať telo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biele bodky na perach - Fórum - ZDRAVIE.sk