zanedbavaju dieta?:

Príspevok v téme: zanedbavaju dieta?:
MiracleOfTrue

ahojte sem tam si privyrabam ako opatrovatelka deti..kedze byvam sama len obcas s kamoskou v garsonke tak si deti dovolim bravat k sebe aj na noc.uz dvakrat som opatrovala jedno dievcatko-v decembri bude mat 4roky..a proste ja si dieta k sebe nevezmem kym sa neporozpravam s jeho rodicm ze co maju radi a prote aby som vedela aspon nieco o tom dietati..lenze ostala som teraz dost neprijemne prekvapena- mama toho dievcatka mi povedala ze neznasa mielko proste ho nema rada zezbytocne jej ho budem davat zesu to len vyhodene peniaze-lenze ked som jej skusila dat salku mlieka tak ju vypila a navyse si pytala este viac....a najvecsi sok som zazila ked sa mala hrala a z nicoho nic sa prisunula k stene a zacala nechtikami skrabat stenu a potom davat prsty do ust-spravila som jej veceru a tak nejako zvlasnte pozerala na mna na jedlo-a asi tak po 10minutach chytila lyzicku a zacala jest..ani nie ze jest ale doslovne to do seba hadzat.....
aa dalej kedze uz bude mat 4roky..a zo skusenosti viem ze take deti zvladnu uz take kratsie basnicky pytala som sa jej mamy ci uz nejaku vie-a ona mi len povedala ze nevie pretoze nie je mozne ju to naucit proste ze si to nezapameta-ale ked som sa s nou ucila jednu basnicku nic dlhe proste take akurat tak si ju zaypametala za ani nie pol hodiny....

neviem preco ale mam pocit ze jej nevenuju dostcasu rodicia doma ze ju mierne zanedbavaju:(je to len moj blby pocit?:(

gater

Mala by si najst pracu taku, ktora ta nebude prekvapovat. Teba rodicia vychovavali tak ako vychovavali a ine deti inak. Kazde dieta je ine. Niekto je bohaty a niekto zije v skromnejsich pomeroch...to vsak neznamena,ze ich deti su podvyzivene alebo sa o nich rodicia nestaraju.Napr.moj syn malo je aspon si to myslim ale jeho vaha je normalna na jeho vek a aj k jeho vyske. Ked s nim idem niekde von a to staci iba par minut... potom sa uplne zmeni. Ved aj ty ked prezivas nejaky stres tak sa tvoje spravanie zmeni. A aby som nezabudol,ze su rodicia majuci velky hnev ak sa ublizuje ich dietatu. S pozdravom j

jablonkaa

presne tak, deti sa v inych prostrediach a s inymi ludmi spravaju velmi odlisne. inak v skolke, inak doma, inak u starych rodicov, alebo s opatrovatelkou.
nase deti zase doma papaju polievky, inde malokedy, u opatrovatelky chce syn len cokoladovy jogurt, doma taky nezje, len ovocne, atd. sme snad pripad pre socialku?
ale, miracle, si velmi dobra opatrovatelka, ked sa takto snazis a zalezi ti na dietati. ja by som ta brala :-)))

????

ja neviem,aj moje deti nemusia polievky,a u babky zjedia bez frflania.A zatiaľ mame ani nenapadlo,že by som im nevarila polievky

analfabet

Je ten pocit na mieste!Lenže sa pohybuješ po velmi tenkom lade.Ako náhle by si stým niekde vyrukovala blízko jej rodiny mohla by si to škarede zliznúť! Sú dobre materiálne zabezpečený?