Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim surne,bola by som rada,keby rychlo poradite...

lina.

tak chápem, ale ja hak neberiem. ale s kondómom je to aj pre nás oboch čistejšie a nemáš potom starosti, že čo s "tým".

ajaljapaiak

lina...jemu to jednoducho prekaza a ja ho chapem,nie je to nic prijemne,aj ked je to tenke.bez kondomu si sex vychutna viacej.a pri uzivani antiky kondom nie je potrebny,takze preto som to takto chcela riesit a je to bezpecnejsie asi:)

lina.

a prečo odmieta kondóm? môj tiež odmietal, ale sme si to vyjasnili. veď to je len úplne tenučké a citlivost ostáva zachovaná.

ajaljapaiak

ved sad ten canesten zaberie,ono to zase nie je take strasne,bolo aj horsie svrbenie,ok tak si to dam,dakujem za radu,upokojila si ma.lebo keby mam cakat dalsi mesiac na menstruciu,aby antika 100%ucinkovala,asi by som sa zblaznila.diky ahoj:)

leerka

no tak to neviem, ja len viem, ze ked osm mala ja kvasinky, tak to strasne svrbelo, bolo to nieco neuveritelne a ked som si dala ten batrafen, tak o dva dni bolo vsetko ok..... myslim, ze sa da zohnat aj bez predpisu

ajaljapaiak

vies co neviem co mam:Dale nie je mi to prijemne,no ale ved snad postaci ten canesten.ono sa vravi,ze ked mas nejake taketo svrbenie a dojde mestruacia,tak to s nou prejde snad:)

ajaljapaiak

NO Akoze on mi to teraz nepredpisal.Ja mam len pre istotu doma canesten,lebo obcas ma nejake to svrbenie chyti a to nemozem kvoli tomu behat furt doktorovi,takze pokial to nie je nejake antibiotikum,nemalo by to znizit ucinok antiky...dufam,dakujem.

leerka

no ide o antibiotika, pri nich je ucinnost antikoncepcie znizena.... a mozno aj u inych liekov, ale nie u takych, ktore ti da gynekolog (vratane tych antibiotik)..ja osm tiez uzivala lieky ktore mi predpisal a aj mast a brala som aj hak a vsetko je v pohode, neboj...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim surne,bola by som rada,keby rychlo poradite... - Fórum - ZDRAVIE.sk