Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

koniec s otcom

Príspevok v téme: koniec s otcom
ddd555

dnes som zazila sok...je to veeelmi dlhy pribeh..tak ako kazdy aj ja sa tesim na stuzkovu, ved je len raz za zivot...a v tom to vsetko je....nasi su rozvedeni, tak som pozvala ako rodicov maminu a babku...prave dnes mi zavolal otec, podotykam zavolal, nie aby mi to povedal osobne...ktory sa mimochodom nikdy nejak extra o mna nezaujimal a vycital mi, ze som ho tam nepozvala, ze sa nespravam ako dospela, potom na mna hadzal citaky ze ako ma prvy skolsky den v zivote odprevadzal do skoly (to bolo asi jedine co spravil, okrem toho ze mi daroval "zivot")a ze teraz ho nepozvem na stuzkovu ako krok k dospelosti, ze to nechape, pritom tie vztahy v rodine medzi nasimi su hrozne...stale sa len hadali co si pamatam....otec nas nikdy ani financne nezabezpecil a babka sa o nas ovela viac zaujimala a starala co sa vsetkeho tyka snazila sa pomoct nam kedykolvek,tak ona ma pravo tam ist...ja uz neviem co mam robit...som z toho strasne smuna...ten pribeh je ovela dlhsi a teraz neviem ci by som to mala povedat mame alebo nie...pretoze by sa nanho velmi nastvala a urcite by to len tak nepreslo...som uz v koncoch....

nellka

ddd, nečudujem sa, že si z toho smutná...Vieš, keby ťa mal otec rád a záležalo by mu na tebe, tak by si to už dávno postrehla.A toto je len ďalší dôkaz toho, že to tak nie je. Prečo by sa ti inak ozýval? Musel predsa vedieť, že keď si ho nepozvala, tak na to máš svoj dôvod a on veľmi dobre vie, aký je to dôvod. A musel veľmi dobre vedieť, čo tým spôsobí v tvojom vnútri. Lenže na to mu asi až tak nezáleží...skôr mu najviac záleží na sebe samom a na tom, čo povedia ľudia. Nenechaj si stužkovú pokaziť, dobre si sa rozhodla, pozvi si tam mamu a babku- to sú ľudia, ktorí pri tebe vždy stáli a zaslúžia si vidieť tú slávu pre vstupe do sveta dospelých:):):) a byť právom na teba hrdí!

mimii

myslim,ze babka si to viac zasluzi.......ja zazivam nieco podobne,ale z druhej strany.dost ma to trapi...moj syn bude mat stuzkovu a ja mama tam nejdem...s ex sme rozvedeny 10 rokov a deti byvaju so mnou,zijeme skromne,ale nik mi nemoze vycitat ,ze sa nestaram,no nakolko penazi nie je vela, ex synovi prispieva na skolu a aj bude na vysoku...je podnikatel..nepraje si ,aby som tam isla,beriem to ako pomstu..dodnes nestravil,ze som od neho odisla...casom sa moj vztah zo synom dost zmenil..myslim,ze si ma nevazi,lebo som asi podla neho vela nedosiahla...hoci ja sa nemam za co hanbit...nemam rodicov,takze ani ziadnu pomoc,nemame sice vlastny byt,ale vladzem sama platit roky prenajom a nic zakladne detom nikdy nechybalo...s dcerou na ktoru otec zabuda si rozumiem bez problemov....stve ma,ze nejdem na stuskovu...nikdy na to nezabudnem...no nasilu sa tlacit nebudem.

aiven

myslim,ze babka si to viac zasluzi.......ja zazivam nieco podobne,ale z druhej strany.dost ma to trapi...moj syn bude mat stuzkovu a ja mama tam nejdem...s ex sme rozvedeny 10 rokov a deti byvaju so mnou,zijeme skromne,ale nik mi nemoze vycitat ,ze sa nestaram,no nakolko penazi nie je vela, ex synovi prispieva na skolu a aj bude na vysoku...je podnikatel..nepraje si ,aby som tam isla,beriem to ako pomstu..dodnes nestravil,ze som od neho odisla...casom sa moj vztah zo synom dost zmenil..myslim,ze si ma nevazi,lebo som asi podla neho vela nedosiahla...hoci ja sa nemam za co hanbit...nemam rodicov,takze ani ziadnu pomoc,nemame sice vlastny byt,ale vladzem sama platit roky prenajom a nic zakladne detom nikdy nechybalo...s dcerou na ktoru otec zabuda si rozumiem bez problemov....stve ma,ze nejdem na stuskovu...nikdy na to nezabudnem...no nasilu sa tlacit nebudem.

ddd555

diky baby moc :) zajtra idem za nim si to osobne vyriesit tak drzte palce...aj ja som sa az doteraz tesila na stuzkovu...snad dopadne okej...:)

marga

bola som na tom podobne,oca som na stuzkovu nezavolala..ale nevycital mi to..tak si to nevsimaj,mamke nehovor,a uzi si stuzkovu a vklude,a nie v strese :)

andy

Iný názor nemám, len sa pripájam k týmto 2, povedala by som mu, že preváže to riešim ako dospelá, už nie som malé dievčatko, ktoré s láskou pozerá na otca, už používam rozum a viem, kto koľko v mojom živote znamená. Držím palce, mame nehovor nič, vyrieš si to sama, ako najlepšie zvlážiš a dúfam, že stužková dopadne super.......

jablonkaa

vyries to ako dospela. mame nemusis vraviet, zbytocne by sa tym trapila. aj tak ju to bude trapit, ked tam budu mat tvoji spoluziaci oboch rodicov :-(. povedz otcovi to, co si napisala nam, ze jednoducho babka pre teba viac v zivote spravila a preto si ju viac vazis.

darken

Tak mu povedz ze nech sa nad sebov zamysli a ze kde bol ked si ho najviac potrebovala ako dcera svojho otca . Ze ked sa on o teba nestaral , tak nevies preco by si ho mala ty velebit alebo niekde pozivat . Ja si myslim ze je to vystizne a dost jasne .

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

koniec s otcom - Fórum - ZDRAVIE.sk