Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STENIATKO -----------------prosim o radu

annka_098

nie je odcerveny... treba kupit odcervovaciu tabletku u veterinara a chod s nim aj na ockovanie, zrejem nebude ani zaockovany ... a tie odcervovacie tabletky su podla vahy, tak bude dobre ho aj odvazit a ked odcervujes prvykrat tak to byva tak, ze treba odcervovanie zopakovat po dvoch tyzdnoch, ale na to sa spytaj veterinara.... a neboj ty to nedostanes

xlili21

ahoj mam trojmesacnu sucku krizenca preco ked spi oci si prevracia a zrychlene dycha a nechce papat granule ked jej ich aj namocime ahoj dakujem

zjuzjika

skor by som sa bala ci nejde v tych akoze lupinach aj o vypadavanie koze...my mame labradorku a objavilo sa jej to asi pred tromi rokmi.... teiz ako keby lupiny a potom jej v tych miestach vsade zacala vypadavat srst...chodili sme s nou veterinarovi, davali jej niekolko antibiotik, potom dalise, sampony, kazdy druhy den sme ju museli kupat, ale nepomohlo, tak jej robili histologiu, celej vrstvy koze a posielali do ciech na rozbor...a ma to zo stresu...to ma dost prekvapilo.ale potom som pochopila z akeho stresu to ma...a jej sa to vracia kazdy rok asi tak vo februari, marci a zase sa jej srst obnovi az v maji, juni, to ju uz ma zase peknu...totizto mi ked mse ju dostali mala 10 mesiacov a byvaly majitel ju tyral, bil a vyhadzoval z domu..a ona si to obdobie pamata a toto sa s nou deje..... ale nechcem ta strasit, mozno to ani nebude ono.... a ak pojdes v pondelok, nic sa nestane....my ideme zase dnes na veterinu s nou..

nikushik13

ahojte! ja mam takyto problem: mam male ho labradora, je ockovane (3:1). Na srsti som ale zbadala take biele supinky ako ludske lupiny to vyzera. Psik sa stale skriabe. Nebola som dnes u veterinara, ale ked pojdem v pondelok, nic sa nestane?? Nie su to blchy?

aid0a2

psickarka, dakujem. Praveze som videla rychlo sa pohybujuce tmave parazity a ma ich vcelku dost. Zajtra idem k vetosovi.

psickarka

ahoj blchy to urcite niesu..blchy su take malinke hnede chrobaciky..velmi rychlo to chodi..
to co popisujes moze mat aj nejake parazitalne ochorenie...
neboj sa nic sa nestane...ale v pondelok radsej zajdi..keby to boli paryzity tak ti odporuci liecbu a ak nie aspon budes pokojnejsia

aid0a2

ahojte! ja mam takyto problem: dnes som si priniesla steniatko si-ca, je odcervene a ockovane (3:1). Na srsti som ale zbadala take biele supinky ako ludske lupiny to vyzera. Psik sa stale skriabe. Nebola som dnes u veterinara, ale ked pojdem v pondelok, nic sa nestane?? Nie su to blchy? Nemozem to od neho chytit? Inak je cule, papa, kaka vsetko :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STENIATKO -----------------prosim o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk