STENIATKO -----------------prosim o radu

psickarka

a vypytaj si v obchode nech ti daju vzorky granuliek pre steniatka a uvidis ktore jej budu najviac chutit a tie jej potomdavaj...tonevadi ze este nema vsetky zubky..kludne jej tie granulky daj aj nenamocene...a ked uvidis ze sa s tym velmi trapi tak jej ich iba trosinku namoc...aby neboli rozmocene...a hned ju zacni ucit na fuj, a vyprazdnovanie vonku...tak isto aj s tymigranulkami musis ju ucit hned...lebo si na to maskozvykne a nebude ti chciet papkat ostane...
nechaj mi tu nejaky kontakt ked budes nieco potrebovat lebo semmo casto nechodim

psickarka

no takze ja som mala moju este mensiu ako mas ty =) moja mala len 6 tyzdnov...
noo takze:
byt tebou tak jej davam granulky hned od zaciatku a to mesko a zeleninku trosku neskor...ked trosku podrastie...tie granulky co spominas su velmi kvalitne a pre steniatko aj dobre stravitelne...a to si jej kupila podla vlastneho vyberu alebo tymi bola uz krmena...
nekrm ju teraz velmi maskom pretoze si zvykne na to a granulky nebude chciet velmi papat...nasa chrumala najskor namocene a potom sme jej davali na druhy den suche lebo jej velmi chutili..=)

aaa1

ahoj
mam to zaznacene.
co jej mam davat papat?
ma 7 tyzdnov ,granulky ma eukanuba ale este nema vsetky zubky.
chcem ju ucit na granulky.
teraz jej davam kuracie ,zeleninku...
a tasticky junior...
robim tak dobre?
ma este malinke zubky tak granulky nerozkuse a namocene jej nechutia.chcem pockat ak bude mat zubky potom jej dam len granulky.aby sa na ne naucila.

psickarka

niekde si znac kedy si tavala odcervovaciu tabletku alebo pasticku =)napriklad ked si kupis v lekarni abletku tak k nej dostanej aj taku nalepku ktoru nalepis do toho preukazu...aby veterinar vedel kedy bola malinka odcervena...=)
keby si chcela s neicim poradit alebo by si mala nejake otazky tak kludne mi tu nechaj kontakt..rada ti poradim kedze mam doma steniatko od 6 tyzdnov a teraz ma moja mrska uz pol rocika...=)