poradte mi ako mam zacat??

Príspevok v téme: poradte mi ako mam zacat??
nadej:-)

ahojte, ja by som chcela uz konecne schudnut, strasne dlho sa nato odhodlavavam,ale stale nic....mam si zobrat nejake predsavzatie,alebo ako sa mam k tomu prinutit, aby som to dodrziavala, lebo vzdy to nejako pokazim, bude prestanem uplne a nedodrziavam veci, ktore som si zaumniela alebo nesportujem vobec. Mozno ani neviem,alebo nemam motivaciu schudnut,alebo by som vas poprosila o nejake zarucene sposoby chudnutia, za rady vam vopred dakujem.

christal

ahoj..to je pravda.ja celkom verim v silu myslienky.nie som tucna.mam optimalnu vahu a tiez som chcela mat super postaviku..tak som si vsugerovala,ze schudnem..aj aj som schudla 6 kg behom roka myslim..ale ja ziadnu dietu nedrzim..ani necvicim..aj ked by som mala,lebo som chcela hlavne vysportovanu postavu..tiez sa dlho presviedcamo ...ale diety su podla mna uplna blbost.mozno este delena strava-ta pomaha,ale diety urcite nie!hlavne pohyb a to pozitivne myslenie,ze schudnes

andy

Aj ja sa snažím čo-to zhodiť, tiež nemám pevnú vôľu, tak som povedala priateľovi, že budem 3 x denne cvičiť na rotane (aspoň malý pokrok),...moc ti neporadím, len moju skúsenosť, že mňa dokáže motivovať niekto iný, sama nemám pevnú vôľu, ale keď sa pre niečo rozhodnem, poviem to viacerým ľuďom a potom by som sa hanbila cúvnuť

majkaaa

Musíš si to vsugerovať predovšetkým do hlavy.Prečo to chceš,ako veľmi to chceš,že to dokážeš a urobíš pre to všetko.Maj v hlave myšlienku že to dokážeš,viď sa už tou peknou,schudnutou. Nepripusť si,že by si to neokázala.Nájdi spôsob,ako to pôjde,nie dôvod,prečo to nejde.Ale pozor!!!Ak máš váhu už teraz na hranici podváhy,alebo si už dokonca v podváhe,s chudnutím neexperimentuj,hazarduješ už so zdravím. A ako chudnúť,daj si témy chudnutie,návodov tam je spústa.