Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG. čo je s tebou?

Príspevok v téme: RNG. čo je s tebou?
asi

viem, že si tu avizoval ukončenie tvojich dodávok na slovensko, ale v kútiku duše som dúfala, že sa to nestane. veľmi rada som nakupovala v bratislave. v piatok som sa tam išla po dlhom čase pozrieť a miestnosť je prázdna a čaká na ďalšieho majiteľa. dosť ma to zronilo. chcela by som vedieť, či neplánuješ začať s niekým iným, skrátka s niekým spoľahlivým. tým, ktorí sme do tvojich obchodov chodili nakupovať bolo už dávno jasné, že si to nedal do rúk tým správnym ľuďom. bola by ale škoda, keby to skončilo navždy. obchody s USA fungujú a sú vzájomne prospešné, len treba mať spoľahlivých partnerov. prosím, odpovedz mi, či je šanca znova začať. ďakujem.

RNG

Jeden z dovodov, preco som to musel skoncit bol aj nedostatok casu.
.....
Ci som registrovany na Slovensku alebo nie, vo velkom mozno posielat len schvalene veci(pri tom sa da poslat aj urcite mnozstvo este neschvalenych s tym, ze su potrebne na schvalenie a prieskum trhu....)ale v konecnom dosledku musia byt schvalene, lebo predavanie neschvalenych moze byt stihane Slovenskymi autoritami.
A schvalovanie je tam jeden velky problem, naviac je to aj financne nakladne samo o sebe.
Takze , zialbohu...

damian

Ja by som navrhoval, aby RNG zrusil registraciu na SK a predaval doplnky priamo z USA. Tak by sa nemusel natahovat zo skurumpovanymi SK uradmi. Jednoducho by doplnky posielal niekomu na SK, kto by ich potom posielal zakaznikom. Ten clovek by len zohraval ulohu rozposielatela, nie predajcu. Nebola by tam ziadna zodpovednost pres SK uradmi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG. čo je s tebou? - Fórum - ZDRAVIE.sk