Psoriáza na pokožke hlavy

Príspevok v téme: Psoriáza na pokožke hlavy
veronika

Ahojte,

mám nepríjemnú psoriázu na pokožke hlavy. Už asi 6 ložísk. V podstate to nevadí, keďže je to skryté pod vlasmi, ale neustále to svrbí a núti ma to škriabať si to a vznikajú tým veľké lupiny a rozdráždené ložiská.

Používala som hormonálne kvapky, ale lekárnička mi povedala, že to netreba preháňať, predsalen sú to hormóny do tela. Tie však zaberali po niekoľkých sekundách.

Počula som aj to, že tieto veci psoriázu len oddialia, resp. spomalia, ale pravú príčinu problémov mám hľadať v životnom štýle, strave a pod.

Viete mi poradiť, kde sa mám obzerať po príčinách?

Danielkaaa

Ahojte,
Skuste pit zeleny jacmen ludkovia!!!!! Dufam,ze vam pomoze tak ako pomohol mne a mojim znamym!!!! V septembri mi.roku mi angina a stres vyvolali psoriazu,takze v 30ke som sa dozvedela ze som psoriatik:-( skusila som niekolko masti aj dietu ale ked ani po mesiaci som nevidela ani Len malinke zlepsenie hladala som dalej a dostala som sa k jacmenu na odporucanie jednej psoriaticky.uz po 7-10 dnoch som zbadala mierne zlepsenie:-) do 2 mesiacov bolo vsetko prec a moja pokozka je cista!!!!!!ostali Len jemnunke akoby pigmentove fliaciky ktore vsak maju tendenciu casom uplne zmiznut.velmi sa z toho tesim.v piti tohto zazracneho zeleneho napoja,nazyvaneho aj rastlinou buducnosti pre jej uzasne ucinky na nas organizmus,pokracujem dalej,min odporucana kura je 4 mesiace avsak sa samozrejme doporucuje ju pit nadalej.
Drzim vam palce vela stastia!!!!!!!!

emilly4

ahojte musím suhlasit s onn.Cesnak pohyb a pokoj toje základ.Samozrejme podla typu choroby ale mne to pomáha a samo mastit mastit a mastit. A poradí mi niekto či koli psorke mi možu opuchat a hrozne boliet klby na prstoch na rukách? Niekedy som mala problém ich zohnut

Vladulik86

ahojte..ja som vyskusala vsetko mozne,maste,sampony,proste vsetko,pomohlo to na chvilku,ustupilo a zasa sa objavilo,lieky a maste pomozu ale len na nejaky cas a mame to zase,lieky atd pomozu ale na polovicu tela skodia, ved to vsetci dobre pozname,ja uz sa chcem liecit bez tabletiek,bez liekov,masti a vsetkeho...pijem tekvicovy olej a cistu vodu tak ze do litra cistej vody pridam lyzicu tohto oleja a snazim sa to vypit do 10 minut hned rano pred ranajkami,kazdy den a pomohlo,skuste,ved za to nic nedate..kazdy ma inu psorku,kazdemu zabera nieco ine..ale tento olej stoji plus minus nejakych 10 eur,ale ziadne tabletky ani nic popri tom.vela stastia vsetkym

onn

minusi
-maso
-mlieko
-cigarety
-alkohol
-stres

plusy
+cesnak
+sport
+pozitivne myslenie

to prve vynechate a to druhe dodrzujte a za rok nemate ani jedno lozisko na tele !!

jankaaaaaaaaa

hahaha taky novy cas je isto doverihodny zdroj a hlavne co sa tyka zdravia :D na toto sa fakt da spolahnut :D:D:D
a ze cip s vlnami alfa dokaze liecit? neobluj tu ludi, lebo normalny, vzdelany clovek velmi dobre vie ze toto su len hluposti a nemaju na zdravie zaidne pozitivne ucinky.
ja osocujem ludi? kto by nemal osocovat ludi, ktori silou mocou chcu zarabat na chorych ludoch aj bez ohladu nato co za hluposti predavaju.

jankaaaaaaaaa

urcite take debiliny kupovat nebudem. a co ked zname osobnosti to nosia? tak co? aj oni si hlupi ludia a naletia na kazdu blbost.. alebo to nosia len na okrasu. ale este nikdy ziadnu chorobu ziadny blby naramok nevyliecil. keby hej, tak neexistuju ziadne lekarne, ale obchody s naramkami a vsetko by bolo vyriesene
len hlupy clovek moze na take nieco naletiet a kupit to za velke peniaze a jasne ze vysledok ziadny!
a je to ubohe zarabat na chorobe ludi

jankaaaaaaaaa

nepis tu totalne sprostosti. a zarabaj si radsej poctivou pracou ako oblbovanim ludi! ziadny naramok nikomu na chorobu nepomoze.

mahonia

Súhlasím RNG s tvojím príspevkom, už viac ako pol roka používam PSORISTOP krém - je s vysokým obsahom mahónie, je bez chemických prídavných látok. Ložiská sa mi pekne zahojili a nové sa neobjavujú. S účinkom som spokojná.V porovnaní s ostatnými krémami alebo olejmi na psorku nemastí, perfektne sa vstrebáva, stačí si naniesť malé množstvo, takže vydrží dlho a cena je prijateľná a moje sebavedomie povyrástlo!

RNG

Vyborne ucinny je aj krem s obsahom vytazku z Oregon Grapes(Mahonia Aquifolium, Barberry), ktory obsahuje aktivne latky Berberiny. Uspech na psoriazu bol podla roznych lekarov az 81%
www.psorsite.com