Koniec PPP- Ako vyzera?

Príspevok v téme: Koniec PPP- Ako vyzera?
skoncujem

Ahojte baby, stale sa tu riesi to, ako vyzera PPP, ako sa zacina, no mna by zaujimalo, ako zistim, ze sa pomaly konci? Ako pridem na to, ze prave som skoncovala s PPP? Ze to nie je len "dobre" obdobie. Uz viackrat som mala pocit, ze je to prec, no myslim, ze som sa vtedy opat zacala zaoberaz celou problematikou natolko, ze som si moje PPP opat navnadila. Nechcem sa sustredit na to, ake to byvava zle, ale na to, ako vyzera zivot po vylieceni sa. Ake s tym mate skusenosti?
Dakujem

jaja

ahoj evi....mozno si ma pamatas,chodievala som sem predtym castejsie...semtam vas citavam,som rada,ze sa ti dari ako citam :)len tak dalej

jaja

a urcite to nefunguje tak,ze jedlom sa riesia problemy....zavislost na jedle len upozornuje na ine problemy a tie treba riesit...vies ako vyzera ,,koniec''?budes sa uz citit ok,mozno sa semtam budes obavat,ze do toho znova upadnes a budes mat aj horsie obdobia,ale pozbieras sa a ides dalej,povies si,ze TY rozhodujes o tom co chces a co nie a zavislost urcite nebude to co chces....ja som uz z toho von,ale prave mam horsie obdobie...ale aj tak sa to neda porovnat s tym co bolo ,,pred tym'' takze hlavu hore :)

evcca

koniec ppp je vtedy, ked prestaneme riesit boliestky a radosti jedlom, ked sa na seba usmejeme a povieme si fajn, dnes mi to svedci.
len to je drina a dosiahne to kazdy, kto sa nevzda po padoch na hubu a ten kto nebuje jajkat, ze to nejde.

tere

Podla mna taka bulimia je na cely zivot, ja som "byvala" bulimicka a si myslim ze ked som sa raz naucila vracat, hocikedy ked budem mat horsie obdobie, alebo chut sa prejest, nebudem vahat, lebo to viem "vyriesit" zvracanim. Clovek ktory nepozna techniku vracania, tomu to nehrozi. Ja by som si dala vymazat tu cast mozgu, aby som nevedela, ze ake to je jednoduche... najest sa, strcit si prst do hrdla a je po probleme..