Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pozicka

Príspevok v téme: pozicka
carrie

Ahojte vsetci...ja viem tato tema tu asi nepatri,ale mam taku otazku.Moj druh je na materskej v maji som rodila,minuly mesiac som nastupila do roboty a prijem mam 12000sk.Okrem toho dostavam vyzivne na starsiu dceru 2500sk a moj druh matersku okolo4000.Chceli by sme kupit dom kvoli detom na dedine a vybrat pozicku 500000sk.Co myslite na ktoru banku sa mam obratit??Dostanem ju vobec pri takom malom plate?

nie nie

Materska ani vyzivne sa nepovazuje za prijem.Ked ti z 12 000 odpocitaju zivotne minimum na kazdeho z vas a + naklady na domacnost......no podla mna nieje mozne dostat bez rucitela ziadnu pozicku v tvojom pripade. S rucitelom mozno , ale 500 000 pochybujem.

ania

milá carrie, to vôbec nie je katastrofa, taký príjemm sú ľudia aj v zložitejších situáciach. obrat sa na tzv nezavisleho financneho poradcu /seriozni pracuju bezplatne/, ktory sprostredkuva zmluvy pre nie jednu ale viac bánka a tak ma moznost pre teba porovnat. aj tak, najvyhodnejsie by pre vas bolo stavebne sporenie, neviem, ci ho mate zalozene, pretoze tam su najnizsie uroky a kedze to chcete na byvanie, je to idealne. keby si si brala klasicku pozicku, to jest tzv BEZUCELOVA, su tam neskutocne vysoke poplatky a uroky a navyse v takej vyske musis rucit domom, cize treba hladat v tych UCELOVYCH /nadobudnutie, prestavba, rekonstrukcia nehnutelnostui/, kde su uroky uz nizssie, alebo spominane stavebne sporenie. Pri poskytovani uverov vsak banky sleduju tvoju historiu a overuju si ta v registri, cize ak splacas uz nejaky uver, si tam zapisana a ta splatka sa odpocitava z tvojho prijmu, tak isto, ak mas kreditku alebo povolene precerpanie na ucte alebo nejaky elektrospotrebic na splatku, VSETKO TOTO sa uz povazuje za uver a musis teda na to mat a vsetko sa to odpocitava z tvojho prijmu.Skus sa poradit s poradcom, aelbo ak ma manzel viac casu, nech si dohodne stretnutia vo vsetkych bankach a v stavebnej sporitelni. drzim prsty a vela stastia. Aňa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pozicka - Fórum - ZDRAVIE.sk