je to okej?

andy

Vyskúšaj to sám a uvidíš, či ti klesne aj pri svojpomocnej ručnej práci. Nenapísal si nič konkrétne, s kým sa to stáva, či je to stála známosť, čistý cit alebo jednorázovky:?

andy

III, to neviem, už takéto problémy s partnerom nemáme, môže to byť hocičo - únava, nedostatočná stimulácia, fakt neviem, len som sa chcela zastať chalanov, že fakt to nemusí byť tým, že o babu nestoja, alebo že majú nejaké zdravotné problémy....

lll

4 andy:
Aj ja mám občas ten problém a sám neviem prečo to nastane...nieje to zas tak, že sa mi nepostaví ale po čase ho to asi prestane baviť.. :D
Myslíš, že riešenie je ten čas a dôvera?

andy

Nezúfaj, ja som to mala s mojim terajším partnerom tiež také a nie len prvý krát, aj sa postavil a keď mal ísť do mňa, tak bolo po paráde. Tiež som bola z toho na nervy, ale ustúpilo to samo. Nerozumel tomu ani on, možno si to len nahováram, že bol doˇmňa taký rachnutý, že sa bál, že ma sklame, už sme spolu vyše roka a stojí mu stále. Možno treba viac dôvery, spoznania,....takže je do teba paf, neboj, časom ti ten jeho kôl pôjde aj na nervy, tak držím palce a užite si to, keď príde ten pravý čas