Problemy so zaludocnymi kyselinami

Príspevok v téme: Problemy so zaludocnymi kyselinami
s-ladiee

Pekny den,
Moj priatel ma uz niekolko rokov problemy so zaludkom a travenim ako takym. Po mnozstve negativnych testov mu nakoniec doktori oznamili, ze ma problemy so zaludocnymi kyselinami a jednoducho sa moze stat ze sa jedneho dna vplyvom roznych faktorov ako je stres, strava moze nimi zadusit. To bola cela diagnoza a cele riesienie...ale co dalej? Oznamia takyto verdikt a ziadny boj??? Problemy s travenim maju v rodine a den bez toho aby nemal bolesti zaludka nehrozi. Doktori sa len prizeraju a cakaju. Preto by som sa chcela spytat ci nahodou neviete o niekom kto takymito problemami trpi, pripadne sa mu ich podarilo prekonat, ci existuje nejaka prevencia...ak to bude potrebne, viete o nejakej klinike ci uz na Slovensku alebo v zahranici ktora je specializovana na zaludocne choroby alebo ma naozaj schopnym doktorov. Odmietam totiz len tak cakat so zalozenymi rukami. Dakujem za odpovede :)

RNG

Guciok85, pozor na to neverenie lekarom, ja mam tie vedomosti od lekarov, samozrejme ze nie od beznytch, ale takych co sa dali na inu cestu, s pouzivanim inych prostriedkov, ked videli, ze to co sa naucili pouzivatm v skolach im nepracovalo taki, ako si to zelali a rozne ine prostriedky, najma z prirodu a neskodne pracovali lepsie. Patria do skupiny lekarov(riadne vystudovanych v konvencnej medicine, s diplomami z prestiznych skol)ktoru nazyvaju alternativni. V USA je ich dnes z celkoveho poctu lekarov(vyse 700 000) sotva 1.5%, tj zhruba 15 000, su dobre prepojeni a dnes uz aj organizovani, lebo sa musia neustale branit proti utokom ostatnej medickej komunity a celeho medickeho priemyslu. Dokazom, ze idu spravnym smerom je napr aj to, ze az 90% americkych lekarov, hoci nepredpisuju doplnky ich sami potajomky beru....

gucciok85

Ja suhlasim s RNG. Ja som mala tiez problemy so zaludkom 3 roky, stale ma naduvalo, mala som palu. Nepomohlo mi vynechanie nijakych potravin, vsetko ma naduvalo aj voda, stale som mala plyny, uz som mala z toho depresiu, taketo nieco som predtym nepoznala.Mala som v tom obdobi stale stresy asi to bola pricina vsetkeho. Potom som vykusala tie doplnky co RNG odporucal( tiez mi lekarka povedala ze mam vela kyselin a ze musim dietovat! to som robila 3 roky a mi to nepomohlo!). Takze od kedy beriem tie doplnky nemam problem. A som vdacna RNG, ze mi pomohol. Lekarom uz neverim.

arman

vacsina ludi s traviacimi problemami ma nedostatok kyseliny chlorovodikovej... to prekyselenie zaludka je z roznych kyslych splodin organizmu

a takisto parazity su velmi caste, znacna cast traviacich problemov je sposobena parazitmi, a lekari sa len prizeraju, nevedia ich ani objavit.

orol

-Súhlasím s RNG v plnom rozsahu. Robím v podstate to isté ( spôsob liečby )
- zapodiavam sa aj myšlienkou podať oznámenie na lekára, ktorý ma liečil zopár rokov úplne OPAČNE !

cherry

JEST 5X DENNE ZASADITE JEDLA VYSLEDOK UZ PO 1TYZDNY AK NEPODVADZATE...JABLKO..MARHULA...PARADJKA..KORENOVA ZELENINA..BANAN..ZEMIAKY SU FANTASTICKE..SPENAT..VARIT NA VODE..VSETKO SA DA VYGOOGLIT..A SAMOZREJME CISTA VODA..A ZELENY CAJ..NEPIT KAVU A NEFAJCIT..

s-ladiee

Neviem sice presne o ake predajne ide ale neskusali ste rozbehnut napr internetovy obchod? Ma to sirsiu posobnost a myslim ze by to mohlo byt napomocnejsie...

monica

Aj ja mam s tymto velke problemy.. Dnes som napriklad celu noc nemohla spat pretoze ma zaha bolelo.. Ach ja mam skor tento problem.. Pali ma trosku, mozno chvilku ale hned to prejde do bolesti a boli z toho celi hrudnik. Ja som bola na vysetreni a tiez mi diagnostikovali reflux.. Zalozila som si na toto nedavno aj temu kde mi RNG vysvetlik ako to je.. Mala som tam pred meisacom a pol ist na kontrolu ,lenze teraz neviem ci tam ist ale nie, ked RNG tvrdi nieco ine ako lekari a ja som brala lieky na znizenie tvorby zaludocnej kyseliny. A u mna je to este aj tak,ze ked mam problemy so zahou je mi totalne zle,raz ma to priputalo na 5 dni lezania v posteli.. A nayse si dovolim tvrdit,ze moj doktor je totalny debil (sorry ale miernejsie povedat nemozem).. Ani slovo mi nepovedal co mi je, musela som sa ho opytat.A ked som chcela aby mi to vysvetlil vykaslal sa nato a ani mi nepovedal co jest co nie ,strcil mi do ruky brozurku a mala som vypadnut z ambullancie.. Tak by som sa ho chcela opytat na tie kyseliny co by mi povedal.. Ale to sa pri nom neda...

RNG

delphia, kedze som mal stale straty a mam dost malo casu, musel som sa prestat venovat predajniam na Slovensku. Bratislavska je uz zavreta, Lucenecka tiez doziva.
Zialbohu si uz nemozem dovolit tie straty a obchod nesiel aj tak tak, ako som si to predstavoval pre nedostatok komunikacie a problemy so schvalovanim na Slovensku.
Zakladna myslienka bola menej reklamy a viacej obsahu a kvality vo flaskach, co zrejme dostatok ludi nepochopil.

delphia

tuto uzasnu stranku som nasla cca pred 3-4 tyzdnami a som rada ze je tu vela cennych info, ktore ak chcem vsetky preluskat, tak asi pridem o zrak :)), ale chcem sa tebe RNG, aj damianovi a aj vsetkym prispievatelom podakovat za cenne rady a vasu priazen.
chcem sa spytat RNG aku predajnu mas v Lucenci? (niekde bola o tom rec, ale naozaj je tu tak vela prispevkov, ze fyzicky, aj casovo je to narocne ich vsetky prejst)
prajem nam vsetkym pevne zdravie, vsetko dobre :)