Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up a plet

Príspevok v téme: make-up a plet
girl-25

ahojte som baba a mam 14, a chcela by som sa spytat ze ci plet dycha pod make upom a ze ci nema vedlajse ucinky alebo ze ci mi nebude z toho starnut plet, pretoze mam dobre kvalitny make up mnoo to je vzorka ae ta vzorka stoji aj 900 SK ,mno to je z tych drahscih make upov co su vyrobene vo francuzsku, zdaju sa mi lahke a navyse asi to neobsauhje éčko lebo som ho tam nenasla napisane , a ze ci mi nemoze nejako uskodit , a ze vraj to je dobra kvalita,plssky povedzte

jolana1

suhlasim s liliit, dnesne make-upy su dobre a hlavne chrania plet. Dovoluju dychat kvoli ich jemnej strukture a mnohe sa prisposobia pleti. Som kozmeticka poradkyna a tiez licim. Pouzivam vybornu kozmetiku a navyse velmi dlho vydrzi na pleti. Ak chces nieco poriesit kludne napis. jolana1@zoznam.sk

lillit

dnesne make-upy pleti neskodia ani ju nijako neupchavaju. naopak. ochranuju plet pred slnkom, vetrom, skodlivinami v ovzdusi. pri vybere make-upu sa zohladnuju 2 veci: vek a typ pleti.
na mladu plet sa vyrabaju uplne ine produkty ako tie, o ktorych tu pises. ja by som ti odporucila skusit nieco dostupnejsie. napriklad firma Oriflame. je to prirodna kozmetika, ktora nepouziva ziadne emulgatory ani stabilizatory. ma kolekciu Visions - urcena pre mladu plet, kde najdes extra lahky make-up, ktory navyse pomaha plet zmatnit, ak sa leskne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make-up a plet - Fórum - ZDRAVIE.sk