Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robiť ďalej?

andy

Ahoj Lila. Nebudem nič komentovať, len ti chcem napísať k tým 6 rokom. Niečo si o tom možno počula, ale je to len o tom, že sa prihlásiť (tuším sa to tiež vybavuje na ÚPSVaR) ako matka, ktorá sa stará o dieťa do 6 rokov veku, nebudeš dostávať žiadne peniaze, ale štát bude za teba platiť poistné. Hoď si do googlu "starostlivosť o dieťa do 6 rokov veku" a určite sa dozvieš viac

nechapem to

neviem si predstavit drepiet doma 3 roky...Clovek normalne zakrpatie. Ja som bola doma rok, potom som zacala robit na polovicny uvazok, aby som sa vedela bavit s dospelymi aj o inych veciach ako papani a kakani...Ked nechces pracovat, tak maj dalsie dieta a mas to poriesene na dalsie tri roky...

jablonkaa

orgi, plne s tebou suhlasim. ja mam deti dve a rodicovsky prispevok som ani necerpala, s jednym som bola len max. dlzku materskej dovolenky, t.j. 28 tyzdnov, s druhym minimalnu dlzku, t.j. 14 tyzdnov. a nie som tym neplnohodnotna matka, venujem sa detom viac ako ostatne maminy. syna som dojcila dva a tristvrte roka, dcerka ma 15 mesiacov a este ju dojcim.
ked sa chce, aj praca sa najde.
za tak dlhe obdobie stratis pracovne navyky a zacat pracovat bude pre teba este tazsie. premoz sa a skus to. drzim ti prsty, lina.

orgi

Tak toto je absolutne lajdacky pristup, preco by si mala dostavat peniaze len tak, v pripade, ze mas zdrave dieta??? Pekne vybavuj skolku a medzitym si nieco hladaj. Praca je vzdy, len treba chciet.

jablonkaa

lia, trvanie rodicovskej dovolenky je do dosiahnutia 3 rokov veku dietata. jedine ak sa jedna o dieta s DLHODOBO NEPRIAZNIVYM ZDRAVOTNYM STAVOM, je mozne cerpat rodicovsky prispevok do dosiahnutia 6 rokov veku dietata. podotykam vsak, ze musi existovat naozaj vazny zdravotny problem, aby si takto mohla urobit. samozrejme, rovnako ako trojrocnu, tak aj sestrocnu rodicovsku dovolenku mozes kedykolvek ukoncit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam robiť ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk