Aknenormin alebo Roakutan

Príspevok v téme: Aknenormin alebo Roakutan
aojte!!!

aojte seci co ste mali akne alebo mate a uzivali ste tieto lieky cem sa vas tymto opyata ake boli vase najcastesie problemy ??? co vam ten liek sposoboval ale po dobrati to vymizlo alebo aj po dobrati to pretrvava dakujem krasne lebo zacinam uzivat AKNENORMIN cem vediet vase skusenosti a tak dajujeeem pekny vecer

Moncici153

roacutan je super brala som ho a dva roky som mala pokoj teraz rozmyslam ,ze si ho zase dam predpisat nebavi ma to nemam tu plet tak strasnu ale predtym som sa nijak nemusela maskovat teraz musim sem tam ta vyrazka sa objavi ked som to brala a aj potom tie dva roky nemala som ziadnu vyrazku proste nic....cloveku pekna plet zlepsi naladu skvalitni zivot a citi sa sebavedome uzasne ..za toto to naozaj stoji :-)

Matuliiik

Ahojte problémy s akné mávam uz od detstva.. mastná pleť plná vyrašiek tak som zbehol ku kožnej a ona mi dávala rôzne mastičky a hlúposti nič nezaberalo potom ma poslala ku kozmetičke a o niečo neskor mi predpísala Aknemicin ... liečba bola dlhá ale všetci okolo mňa mi hovorili že konečne sa ti to zlepšilo .. od skončeni liedžby prešli asi 2 mesiace a všetko sa mi vrátilo spat... tento krát mi moja kožná predpísala Zineryt a Differine myslim si že ten aknemicin by mal pôsobit aj po liedžbe a dúfam že pomocoú týchto prípravkov sa toho vsetkého konečne zbavím ..

drzimpalce

mne sa akne zhorsilo nastupom na strednu skolu, stresy, neskoro chodim spat ,atd...teraz som 2 tyzdne po liecbe...zostali mi flaky,ktore vsak potroske miznú a jazvy,ktore vsak posobia ako zvacsene pory,ale su to jazvy,také malé čiaročky... odporucam ak s aknenorminom zacnete, nedlubte si do tváre!!!!!, pretoze tvar je velmi precitlivená, a kazde co i len mensie stlacenie moze sposobit,ze sa vam odlupne koza alebo vznikne jazva, ja mam pocit ze sa mi kazda ta vyrazka zhojila jazvou,avsak cez make-up to nie je zas tak vidno, ale viem o tom ja, a vadi to mne a zranuje ma to...:(..a keby sa mozem vratit o polroka spat, nikdy si tu liecbu predpisat nedam, pretoze celu liecbu som trpela, a trpim aj teraz...obcas si poplacem, vsak kto nechce mat tvar ako babatko hebkú a bezchybnu?:(... musim pockat polroka a v zime si to pojdem mozno vyhladit laserom, ak sa mi dovtedy nevrati akné...kiežby...drzim vsetkym palce v boji s akné, aby jeho nasledky boli co najmensie, a pre nás co najmenej zraňujúce.

Nikuskaaaa

akne je horzna vec..nikomu to nezavidim pretoze to mam sama..akne sa mi priblizne zacalo tvorit pred rokom do vtedy som mala peknu cistu plet ani jedna cierna bodka..no zo zaciatku to bolo len par vyraziek celo celo ustupilo potom brada..a po case lica...boo to strasne..chodila som ku koznej ale ona mi davala same blboti take maste a erifluid..a blbosti co wobec nezaberalo potom mi dala antibiotika..a tiez nic..potom mi dala aknenormin no zo zaciatku som to mala hrozne lebo sa to zhorsi...a uz bude za mesiac polroka co ho beriem ale je to lepsie ale wsetko co som si musela odzit suche pery a vsetko...odlupavanie koze..a ked som si zaskrabla cela koza mi zisla az do mesa aj sa mi to niekedy stane no snazim sa to nerobit..dnes som si bola vypisat dalsie balenie a pytala som sa za antikoncepciu lebo je aj hormonalnejsia zamerana na akne no doktorka mi powedaala ze to by mi uz welmi zatazovalo pecen..a ze nieje to potrbne ked nemam pohlavny styk a priatela..lebo kazdy je stym oboznameny ze keby v tom obdobi ked sa berie aknenormin zena otehotnie dieta bude zdeformovane..postihnute..no je to hrozne ale ze po ukonceni bratia akntikoncepcie sa to moze vratit je to vedie riziko..ale dufam ze to zaberie ja uz nechem mat vyrazky je to ovela lepsie uz len sem tam ..ale je to ako zly sen...ked som mlada vyrazky a po case vrasky :( ma to vela neziaducich ucinkou od kedy to beriem som taka bez zivota viacej .niekto nema ziadne problemy..ach jaj..a teraz aj jazvy ostanu a wsetko..je to hrozne tazko sa s toho lieci..kazdy sme iny..nie je to hamba mi za to nemozeme :) drzim vsetkym palce..aby wam to pomohlo...

anik7@pokec.

ahojky ja sa vas chcem opytat ohladom tohto liečenoia aknenormin lebo moja kožna mi ho odporučila a prave kamoška mi vravela aby som to nerobyla ze to ma nejake nasledky tak chcem veidet ake nasledky to malo na vas a či to po prestani liečby či ostaly tieto nasledky alebo nie aknenormin prosim piše ty čo to využily a pomohlo a ake boly z toho nasledky dakujem :-)

takychlapec

Zdravim,
uz trpim tazsou formou akne zopar rokou a tu je moja mienka na toto ochorenie.
Je to skurvena choroba, ktora dokaze pekne pojebat a skurvit zivot. Neprajem to ani najhorsiemu nepriatelovi, a tiez mi je luto vsetkych ludi co tymto ochorenim trpia. Tak ludia drzte sa , a drzte palce aj mne nech sa z tych skurvenych jebakov raz vyliecim.

key

ahooj aj ja som uzivala roacutan 3roky a na 3roky mi pomohol a zaitra idem k doktorovi pretpisat si ho znova lebo som uz asi 3 mesiace vihadzana taki niaki vysip aj vred obcas ale som rada ze mi na 3 roki po visadeni pomohol je to uzasni liek mne chiba vkrvi retinol tak mi doktor povedal ze na udrziavanie ho budem brat asi celi zivot aj moje dvojca aj moj brat maju ten isti problem brala som 20MG TABLETKU PONDELOK A V PIATOK a potom mi podla tvare znizoval davku napr 1 za tizden stimi pecenovimi testami to nieje as tk ako kazdi plasi ja som po troc rokoch bola v ruzveltke v bb na hematologii a tam mi spravili testi a mala som ich vporiatku aj moj dr mi vravel ze to pecen nenici len dieta pri tom nemozte mat lebo bi bolo postihnute vedlaisie ucinki som mala potenie suchu tvar azle som videla nadialku z roacutanom som spokoina a som rada ze ked idem po ulici nemusim mat dole hlavu amozem sa pisit krasnou pletou vsetkim ho otporucam.key.

Unearthly

Ahojte, som 15 ročný chalan, ktorý užíva tento liek od 1.9 a musím povedať že som veľmi spokojný. Pery mám pravidelne popukané síce balzam na pery mám vždy po ruke. Som zvedavý či po konci liečby, ktorá by mala trvať ešte 2 mesiace, sa akné nevráti. Ak sa vám počas užívania nejaká vyrážka vyhodí tak si do nej nerýpte a natrite si ju Aknemicin-om 2000.
Teším sa že sa na budúci rok už za tento liek nebude doplácať. Rád by som ho odporučil aj ostatným ale ešte neviem či sa niečo nepokašle :)