mal som problemi s klbmy a uz nemam

Príspevok v téme: mal som problemi s klbmy a uz nemam
banik

som mlady chalan 21 a venujem sa tazkim konickom asi je to neuveritelne ale aj v mojom veku som mal velke problemi s klbamy ale nasiel som super produkty pomohlo mi to sice po dvoch mesiacoch ale pomohlo ak mate tiez problemi tak popiseme cez skype(vladkodrexler) a pozrieme sa na to :-D inak maju produkty na vselico aj doplnky stravi :-D

buduci golem

hm, pozrel som si ten link a zlozenie toho vyrobku.
vyzera to dobre, glukosamin, chondroitin, MSM su osvedcene pomocky na klby, plus je tam celadrin, o ktorom sa tiez pisu dost chvaly.

evelina

Určite si mal problemy s klbmi? nie je to zas nejaky obchodny trik? Ja som uz parkrat tak naletela, ze znami tvrdili, ze im pomohli nejakepripravky, ja som si ich kupila, mne nic nepomohli a nakoniec som sa dozvedela, ze to su lern take triky dealerov....tak neviem...

banik

hm no ja sa venujem jaskiniarstvu a mal som hlavne zapal kolien a niekolko krat tazke pady priamo na kolena ale jeden kamarat fudbalista bol po operacii a braltento gel tak som to skusil klikni na teno otkaz a tam sio nom precitas ony maju vela produktov ja som si na uaciatok objednal 2 krabice na kazdy den jednu davku a ked ma to preslo tak teraz mi staci jedna krabica na mesiac a berem to len tak preventivne :-D tu je ten odkaz: www.agel-slovakia.sk

sofia.sara

ahoj..zaujimalo by ma ake si mal problemy s klbmi...ja som mala dost vazne s TMK teda sankovymi klbmi bola som na operacii vydarila ale aj tak este obcas pocitujem neprijemnosti...a zaroven sa opytat teda na co su kontretne tie pripravky-pripravok a ako sa vola...