velmi male prsia,,,hrozne,,,,

Príspevok v téme: velmi male prsia,,,hrozne,,,,
petruska

neviem co mam robit chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli poradit ohladom mojich prs neviem co mam robit mam 16 rokov a prsia nikde myslim tak akoze moje spoluziacky a kamosky maju aspon nejake lenze ja ich mam mensie ako nulky.....nosim male posprsenky bez kosikov pretoze mam male prsia plis pomozte co mam robit aby sa mi asppon spevnili?

bia

trochu nechápem.Tak ak chceš aby sa spevnili tak predsa nejaké máš a nie menšie ako nulky.A velké neznamenajú aj pevné...Asi sa sama ešte hladáš a máš prehnané starosti.Nezaťažuj sa tým a počkaj 2-3roky.

mifor

V šestnástich ešte prsia nie sú celkom vyvinuté. Okrem toho si určite ešte nedojčila, takže sa neboj, Tvoje prsia sa ešte zväčšia. Ja som mala opačný problém, príliž veľké a asymetrické prsia. Po ich zmenšení nosím košíky B, takže sú v pohode, ani moc malé ani príliž veľké.

dusan

Mila Peta!Neblbni s tabletkami.Aj ked sú male sú tvojou sucastou a mala by si ich brat take aké su.A v tvojom veku...urcite este podrastu aj bez chemie a podobne.A ak mas strach ci sa budu pacit chalanom, tak to sa fakt nemusis.Je nas totiz dost ktorym sa pacia iba mensie prsia.Bud pysna na svoje telo.pa

zaja

poetruska ahoj.ako tvoj pes?tak ako moj kon?spominas?uz si sa neozvala.nic si z toho nerob,da sa to.existuju tabletky.videla som reklamy ale ucinnost si musis zistit niekde inde.nemam skusenosti.ja nosim B.podprdy a zatial staci.nechcem ani viac ani menej.nepopises na depkach?