Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Matrace Tempur

Dave5151

Dobrý den Matraci Tempur - nikdy více, je neuvěřitelně předražená a absolutně nefunkční. Již po prvním létě, kdy byly 27 stupně a vyšší teploty v pěně zřejmě došlo k nevratným změnám a každé ráno jsem spal v úplném "lavoru" z "rozlámanými zády". Nakonec jsem skoncil s matracemi z Ikea za 10tinu ceny a i kdybych je měl každé 2 roky vymenit, tak při ceně Tempuru takto mohu pokračovat 20 let.
Tempur absolutně nedoporučuji zakoupil jsem je ve firmě Prospánek a tímto ztrácím zájem i o jakákoli "spánková studia" a podobné nesmysly.
Tolik má zkušenost s matracemi Tempur za které jsme dohromady utratili 56tis. kč.

Darmord

Taktiež som mala viacero matracov, ale najlepšie boli práve tie Benara . Skvelo sa nám na ních spí celej rodine. A k tomu teraz sú z dopravou zdarma a možno aj v zľave...na www.profi-nabytok.sk..
Pekný večer.. :D

Anka01

My mame matrace Tempur 2 roky a spi sa na nich fantasticky. Predtym sme mali tiez kvalitne a pomerne drahe zo Segumu, ale bolievali ma na nich krize. Rano som vstavala cela dolamana. Odkedy spim na Tempure, problem s krizami sa uplne vytratil a co je hlavne, rano sa citim naozaj oddychnuta. Ja osobne odporucam.

Ela 3376

Ahojte, ja na nom spavam asi mesiac. Som tehotna a budim sa cela ubolena. Kazde rano mam uplne strpnute ruky, neviem cim to je ale mozno ma niekto podobnu skusenost. Tempur bol dost drahy, tak som prekvapena....

Barbara222

Moji známy majú matrace Tempur a niesú veľmi spokojní. Ja mám matrac od firmy Emi a nemôžem sa sťažovať. Slovenské, kvalitné mám ich už roky a nedám na nich dopustiť. Cena je tiež v pohode nič prehnané a doručia ich do 3 dní. emi.sk

kvetinka13

ahojte, ja som skusila uz tempur a nemala som dobry spanok, tak som hladala hladala a zaujali ma matrace Benaba a odvtedy spim jak princezna, teraz tu maju dokonca akcie na tieto matrace www.novynabytok.sk

Sona345

Po výbornej skúsenosti s vankúšom tempur som si kúpila aj matrac a som veľmi spokojná. Možem len doporučiť

Nika_nika

Matrace Tempur rozhodne áno. Sú výborné pri bolestiach krčnej chrbtice i pri bolestiach kĺbov. Máme ich my s manželom i moji rodičia a všetci sme s nimi spokojní

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.