Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd

Príspevok v téme: Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd
carmenka

Robim si taky prieskum.Ako reagujete na psychiatricke lieky? Ja aj s mojou kamoskou sme postrehli, ze po dlhsej dobe, mame problemy s pletou, kozou...mam pocit ze tieto lieky sposobuju vyrazky az vredy, ze takto si razia cestu na povrch...dokonca,ked som si do googla zadala akne, vyhodilo mi ze prave antidepresiva mozu podporovat ich vznik. Mne osobne to zacalo zneprijemnovat zivot, z depiek som sa dostala a teraz zacinam mat depky z tohoto. Rada by som vedela ake mate skusenosti VY! VDAKA! Predpokladam, ze to bude individulne, ale nakolko my sme predtym taketo problemy nemali, nieco na tom bude.

jedulka

andys > dejme tomu, že ano ale proč vzniklo tohle:Psyché=duša jater=lekár, Tehdy ještě neměli AD aby měl někdo na kom vydělávat :-)))

andys

Duša nie je? :-) možno tak u Teba.. z čoho asi vznikol pojem psychiater? Psyché=duša jater=lekár. Lekár,ktorý lieči dušu. Ako chceš nehmotný pojem liečiť hmotnými telesami. Prezradím Vám.. treba dať telo do bezvedomia, kedy človek necíti nič a vtedy nič nebolí. Ani duševná bolesť. Na tomto princípe fungujú aj iné obory medicíny

jedulka

cukriq> cokoli napíšu mám sama na sobě vyzkoušené.Tak mi tedy vysvětli prosím, jak to, že duše neexistuje?

jedulka

andys...ano poznám.Problém je v tom,že lidi nechtějí nebo nemůžou opustit zažité vzorce chování.
Začala jsem se učit hrát na kytaru a zpívat.Rychle si tak najdete přátele,když budete ovšem tak drzí jako já, že bez váhání vyndáte hudební nástroj třeba v hospodě a začnete hrát.Lidé reagují velmi dobře,rádi se přidají si zazpívat a přidají se i ti méně smělí,co by to takhle nedokázali.Máte nádnerné potěšení, z mozku vám odejdou jako mávnutím proutku, všechny VAŠE trápení a nemoci.
Vrací te se ale "domů",do paneláků.A jste zase tam kde jste byli.Pryč z paneláků,do přírody,alepoň o víkendech, pravidelně at je jaké chce počasí.Po ránu před prací,před školou, vyběhnout a trošku si poběhat,naučit se relaxovat,vypnou TV maximálně jen přírodopisné dokumenty,vypnout PC - používat ho jen na sběr informací.Nepřemýšlet.Nacházet si vlastní radosti ze života, je to individuální,každému podle jeho gusta.
Že to jsou kraviny? No tak se nedivte, že nevidíte vyléčeného psychiatrického pacienta !!!
Dokud si sami nepřizpůsobíte stylem života, k nemoci tak aby jí zahnala,berte dál léky a cpěte se dál nebezpečnými AD.Je to vaše volba.Už vás vidím jak vypnete večer TV a místo toho budete dělat něco jiného,jako si hrát stolní hry a nebo si číst navzájem :-( Tak si nestěžujte !!!

jedulka

antidepresiva beru 35 let.Nejsem jejich zastáncem,ale pomohli mi,kdy bych to nezvládla sama.Nikdy jsem neměla vedlejší účinky,to neznamená, že nejsou.Používám doplňkové vitamíny, nic extra, prostě odvozují,že i centrální nervová soustava je vyčerpaná tak jí dodávám Vitamíny a minerály,které potřebuje.
Milgamma N,vitamíc C 1000mg,Calcium +vitamín D,jód,Omega 3 fich oil 1000mg,Magne B forte, k dostaní a každé lékárně, našla jsem kvalitní výrobce kde si taky vyberete,když si všechno pořádně pročtete,ale jsou drahé ale prý kvalitní,dodání opravdu 1-2 dny.www.solgar.cz
Mě to pomáhá, jsem energičtější, je mi lépe,jak Vám nevím...to si musí každý vyzkoušet sám

www.solgar.cz

andys

Ľudia, poznáte niekto vyliečeného psychiatrického pacienta? Taký zatiaľ neexistuje. Je to iba biznis, pole psychiatrie je jediné lekárske prostredie, kde sa nedá dokázať "choroba", vždy záleží na názore dotyčného lekára. Pre každý duševný stav už existuje nálepka a za ňou sa skrýva liek, ktorého nežiaduce účinky sa v niektorých prípadoch zhodujú s príznakmi, ktoré si chcete liečiť. Duševné poruchy sa liečia duševnou cestou a nie pojedaním chemických zlúčenín, z ktorých sa niektoré z nich ešte len testujú na populácii. Pozrite si video na youtube:www.youtube.com

bodynka

Ja som z liekov mala vypadky pamete. nepametala som si dolezite veci ako , ci je kamoska zasnubena , ako som trvila vianoce .. Nic banalne ale dolezite. A ake to boli lieky neviem si spomenut.