je to normalne?!!

Príspevok v téme: je to normalne?!!
christal

ahojte vsetci.
mam takyto problem: mam vztah,ktory trva uz cca 15 mesiacov.svojho chalana som spoznala na diskoteke..a vobec sa mi nepacil.ale ja jemu ano,tak sme sa dali asi po mesiaci dokopy...velmi sa snazil,aby si ma ziskal...a aj sa mu to podarilo.zalubila som sa do neho.a fakt ho velmi lubim.ale je tu taka vec,ze este ked som ho nelubila..som neho ani neziarlila.v podstate mi to bolo jedno.a tak som sa ho aj pytala,ze s kolkymi babami spal...a take veci.a on bol taky "zlaty",ze mi vsetko bez okolkou povedal. raz sme sa dohadovali len tak o babach,ze ktora je pekna a tak...a on mi potom ukazal jednu holku,ktora sa mne moc nepacila,tak som mu povedala,ze mne sa nepaci...hned na to ma vzal do auta a tam zacal kricat,ze ci som slepa,mam sa ist an pozriet este raz.vraj je to jeho byvala..a ze aka je chutna,tie jej kozicky krasne a telo nadherne bla bla.boli sme vtedy trochu pripity,ale dalo mi to vela namahy,aby som sa nerozplakala.ked sme odchadzali,tak po nej este aj zatrubil.bola som ticho.tyzden na to,mi jeho kamos on rozpravali ako boli spolu v trojke este s jednou babou.ked sme niekam isli,tak len tak mimochodom povedal,ze tu byva jedna holka s ktorou chodil...a taketo veci.som mu povedala,ze na co mi to hovori,ze ma to nezaujima.ale ked som mu ja povedala,ze byvali milenec mi to robil takto a mne sa to paci,tak bol hned urazeny.ale ked sa on chvalil ako to robil inym babam,a ze ako im to robilo dobre...to som si ja musela vypocut.
po case som preto zacala hrozne trapit a plakat a trva to doteraz.pretoze aj ked mi dokazuje ako ma lubi a sme skoro stale spolu,tak stale mi robi veci,ktore mna osobne urazaju.uz som sa s nim rozisla velakrat,lebo mi to tak ublizuje...ale on sa so mnou nikdy nechce rozist,ale vraj som ja velmi ziarliva a ked to nezmenim a budem mu stale vycitat,ze sa aj obzrie za nejakou,tak vraj mi toto nebude ziadny chlap tolerovat a budem sama.
len neviem co si mam mysliet o tom,ze si este stale nechava sms v telefone od bab na jednu noc,co bol s nimi este pred tym nez sme sa spoznali.raz som mu dokonca nasla sms od jednej baby..ako sa chceli stretnut.vraj kvoli motorkam,ale ona momentalne ziadnu nema a hlavne,ze ju volal,aby sa isli spolu povozit.nasla som aj emaily,ktore si spolu pisali....a pisal jej ich z mojho pocitaca,este ked sme spolu zacali chodit!!...ked som na toto prisla.zbalila som mu vsetky veci a nechala odkaz,aby ma uz nehladal,ze ho nechcem ani vidiet!!!..nasiel ma a velice mi vysvetloval,ze to bolo len kvoli motorkam a ze on sa o nu vobec nezaujimal...ze to vraj pre kamarata.a lubi iba mna!! no o mesiac,ked som sa s nim zase isla rozist za taketo hluposti co mi robi,tak kamoske povedal,ked mu vytkla tieto veci co som jej povedala,ze no a co,ze si s nou pisal..ze ci on vedel ako to este so mnou bude?!!to som pocula na vlastne usi.
na Cd-cka si napaluje fotky z telefonu,kde si fotil baby s ktorymi spal...a kludne mi ich aj ukazal...vraj,ze on nema predo mnou ziadne tajnosti!!
a vrchol vsetkeho bolo minule to,ze on chcel ist von s kamosmi,ale chcel ist aj so mnou,aby som neziarlila,lebo ja mu uz neverim po tom vsetkom a ani tak lahko nebudem.mne sa ale nechcelo ist,lebo som bola uanvena,tak som povedala,aby siel sam.zacal ma prehovarat,ze on sa bude bezo mna nudit a chce ist so mnou.nakoniec som teda sla.boli sme v zafajcenom bare..bola tam strasnaaa nuda a co sa stalo?...on sa s kamaratmi bavil na jeho novom telfone si tam pustali videa a fotky a dobre sa na tom bavili.mne bolo skor do placu,ze som tam a kasle na mna a nudim sa neskutocne.nakoniec tam ostal iba jeden nas kamos.a prisla taka babena za nimi a prezerala si oboch a pyta sa,ze ci si s nou a s jej kamoskou neju zahrat stolny futbal.oni sa zdvihli,rozmenili na drobne a isli s nimi!!!...ja som tam ostala sama jak prst pri stole,ale frajer sa za mnou este vratil a hovori mi: "chces zostat tu? ak chces zostan,ak nie,tak si zober kabelku a pod s nami".-dobre,nie?!!!
som mala chut si zavolat taxik a ist domov a jeho uz nikdy ani nevidiet.
ale ja som si to v tichosti doma odplakala a ked som to nahodou dakedy pred nim spomenula,povedal,ze to je uz neuveritelne na co ja som schopna ziarlit,ze mam so sebou daco robit.
ja som nikdy pred tym ziarliva nebola.ale uz mi z tohoto vsetkeho tak sibe,ze uz neviem ci som psychicky chora,alebo len hrozne ziarliva,ci co?!!mne by napr.nevadilo,ze sa obzrie za druhymi,ale nech to nerobi predo mnou!! ponizuje ma to! vsetko toto sme uz velakrat rozoberali...on to ospravedlnoval tym,ze je chlap a to je uz raz tak..snazila som sa s tym zmierit,tak som ho aj prosila,ze ked uz,tak nech mi neukazuje jeho byvale(lebo aj tak ich stretavam na kazdom kroku-a potom zase len placem a uz nemam ziadne sebavedomie),ani nech mi o nich nerozprava a ked budem s nim,nech sa neotaca po inych.slubil mi to,ale stale je to to iste dokola.
ked mu to spomeniem,tak sa len roculi a krici na mna,ze co si zas vymyslam.
uz neviem co mam robit,lebo ho mam aj velmi rada,ale na druhej strane ho nenavidim za toto co mi robil a robi.uz fak t neviem co dalej?!!...mam ist s tym k psychiatrovi?stale som naladova a placem

christal

ahoj keituskaaaa...no nevola sa Martin:-(( to ta sklamem:-)
no on ma nepodvadza...ak myslite tym,ze ako by spaval s inymi...teda aspon som na to este neprisla...a to som uz teda vela veci objavila.vlastne by ma ani nemal kedy podvadzat,lebo on je stale so mnou,alebo z prace uteka rovno za mnou...a to by som si vsimla,ze je iny.lenze tie veci,ktoré sa stali..to je az nepochopitelne!!
ked ja pozdravim kamarata na ulici,tak sa hned spyta,ze kto to bol?!!...a ked na neho ja dacovytiahnem teda ozaj vazne,tak zacne na mna s tym,ze ja idem po ulici a zdravia ma bohvieky chlapi a bla bla.pri tom on zdravi kazdu babu...ale to doslova.a tu co nepozdravi,tak sa po nej obzera,ze ci ju nepozna!!!...a ja sa radsej nic nepytam.inak to s tymi jeho byvalymi..co mi ich aj normalne na zivo ukazoval....sa rozpraval s kamaratom a vraj dospeli k tomu,ze si za to mozem sama,lebo vraj sa som s tym zacala...ked sme sa bavili o babach,ze ktora je krajsia ...tak ze vraj co by mi ich on nepoukazoval?!!...:-))
diky za vsetkych,ze ste tu.sa citim lepsie o trochu:-))

angelina_c

christal....aj ja mam s mojim byvalym podobne skusenosti,tiez som tak trpela 8 rokov lebo som zacala s nim chodit velmi skoro,ale ak ti mam pravdu povedat uz nikomu neodporucam takyto vztah ako mas ty drzat dalej!!!Myslim ze si mlada a mas narok na lepsieho chalana a urcite to nie je ten pravy,pretoze si ublizujes len sama sebe....psychika vedie k zdravotnym problemom a preto vas si svoje zdravie nech ti je prednejsie ako nejaky chalan ktory ti ublizuje!!Ty mas byt s chalanom stastna a nie trpiet a to co ti robi je ocividne ze si ta nevazi a vyuziva to ze mu to odpustis!A ver ze uz aj so svojich vlastnych skusenosti viem ze ten kto urobi nieco zle RAZ urobi to ZNOVA a ZNOVA moze slubovat kolko chces uz je proste taky!!!Daj tomu cas ale urcite by som to UKONCILA!!!!prajem ti vela stastia!!!! :))

andy

Ahoj Christal. Tak k tomu cvokárovi by mal ísť on, lebo kompletný učite nie je (nečítala som reakcie, ale verím, že aj chalani mi dajú za pravdu) a ty moja pekná, ak nechceš skončiť ako troska, tak utekaj čo najďalej. Načo ti je taký pako? Aby si svoje komplexy vybíjal na tebe? Ty vôbec nie si prehnane žiarlivá, ale sprostá (prepáč za výraz), keď si toto všetko necháš? Nemáš hrdosť? Myslíš, že sa to zlepší, keď mu bude plakať a prosiť ho? Práve naopak. Veď to mu robí dobre. Pako

keituskaaaa

Jezis,nevola sa nahodou Martin???Pises presne take iste veci,co mi robil moj byvaly,okrem ineho manazyval frigidnou ked som nechcela sex na verejnych priestranstvach a spaval s inymi,vydrzala som to presne rok s rozchodmi,spravil inej decko a rodina ho donutila sa ozenit a aj tak ju teraz opustil!Radim ti dobre,pust ho k vode,lebo ti znici sebavedomie a teba celu!!Kym je cas.V mori je vela ryb a ovela lepsich!!!!!

predsa ja

ahoj chrystal, no moj byvaly tiez robil vselijake somariny, otvorene nezvykol hovorit ako by nejaku pretiahol a podobne,al epodvadzal ma dost vela a aj ine svinstva mi robil. Trpela som to 4 roky a potom som si povedala dost.! Sice aj moj terajsi ma potrapi v sucasnosti dost,ale za uplne ine veci.JA len tolko, ze viem, ze ho lubis a je to tazke, ale asi by som s nim tiez skoncila. Ak chces nechaj mi tu maila a napisem ti a mozme popisat o ytch chlapoch. Mozno yb som ti napisala moje skusenosti a mozno yb ti to nieco dalo. No necham to na teba ako budes chciet:-) Ale drzim palce, aby si s anetrapila,lebo najhorsie je, ked ta trapi niekto koho milujes a on si ani jednu tvoju slzu nezasluzi.

lklk

asi si musi nieco stale dokazovat, asi ma nejake komplexy...rozid sa s nim, je to tazke, ale tak ti bude lepsie...povedz mu : "s takym chudakom, co si musi nieco stale dokazovat svojimi byvalymi, nepotrebujem byt. Ale neboj, nezostanes sam, ved mas este fotky slecien v mobile :D" a este ho doraz :"ozaj, ini boli v posteli oooovela lepsi :P" good luck

christal

tak to som si ho ja raz chcela vyskusat..a tiez som povedala,ze by som vyskusala 3..a on pohotovo sa spytal,ze ci som si ista.ak chcem,nie je problem.a uz vytacal nejake cislo-samozrejme babu!...som ja krava mala pockat..mohli sme ist k nej..a tam by som ho poslala kade lahsie.
ale ked som mu povedala,ze je ku..vnik,lebo tolko tel.cisiel v telefone nema ani rosenberg,tak sa ohradzoval,ze to nie su jeho cisla vsetky,ze to si kamos daval sim.kartu do jeho tel. a sa mu to dam skopirovalo:-)))...sa musim uz asi iba smiat..ale aka som blba