Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest kolena

Príspevok v téme: Bolest kolena
majko007

Dobry den. Mam 20rokov. Mam jednu otazocku. Strasne ma boli koleno. Pri chodzi. Ked kracam. Ked dlho sedim. Proste stale. A to az tak ze nevlazdem chodit. Je to lave koleno..Boli ma jablcko a pod nim. Je to tupa bolest.
Mal som jednu jazdu na motorke v rifliach a to cca 15minut. Uz to boli mesiac. Skusal som voltaren a bolest ustupy a znova sa objavy po par dnoch. Dakujem za kazdu radu :(

Gima

Na bolesť kolien odporúčam pobyt v Liptovskom Jáne. Konkretne v blízkosti penzionu Horec sa nachádza prameň,ktorý tieto problemy rieši.
Napila som sa zoparkrat a mám klby v kolenách ako 15 ročné dieťa.

MajklN

Ja som mal pred rokom operaciu kolena. Pri behu som sa potkol, koleno sa mi podlomilo a skocil som na zemi s kolenom mimo. Operacia dopadla nastastie v poriadku, mal som toho najlepsieho lekara. Po operacii som rebabilitoval, uzival wobenzym a pozvolna zacal nohu zatazovat, Teraz uz źase aktivne beham a vyhybam sa konarom na lesnych cestickach :D

BOOMCAFE-cz

..v kategorii "Choroby všeobecně" jsem dal moji zkušenost s kombinací 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny Reishi - Cordycepsem a Lví hřívou. Měl jsem mj. problémy s Borelkou - náběh, zažíváním a bolely mne i klouby. 1 měsíc beru tyhle houby a prostě to neuvěřitelně funguje. Takže jestli mohu poradit, tak pátrej tímto směrem. V Čínské alternativě je skutečné moudro. Pokud nic nenajdeš, klidně se na mne obrať. Poradím nebo nasměruju bezplatně. Můj email je: boomcafe.cz@gmail.com. Jsem z Olomouce.

balbluaj12

Bolí ma koleno neviem scoho... Ked normalne chodim neskacem ani nic ma neboly a ked si troska zautekam alebo tak tak ma zacne strasne bolet az dokedy ho nentrem fastungelom

kafíčko

Dobrý deň,mám 16 rokov a športujem. Jedného dňa ma začalo bolieť koleno a nevedela som prečo. Rodičia išli teda so mnou ku doktorovi. Na RTG nič nezistili a dali ma na MR a tam mi napísali čo mi zistili:Lézia mediálneho meniskusu I. , Burzitída, Výrazná synoviálna plika. Rodičia sa vyprávali potom s iným doktorom a on im povedal, že mám o jednu šlachu tam naviac. Nemá niekto takýto istý problém?

jamajka

ahojte, prosím vás o radu. mávam strašné bolesti za kolenom. keď ma chytí bolesť nemôžem ani spávať. pri každom pohybe mávam hrozné bolesti.
nemôžem ju mať zohnutú ale ani vystretú. takto to je jeden až dva dni a potom mi to prejde. a o taký mesiac zase. naposledy sa mi stalo že na takto rovnako začala bolieť aj ruka. nemáte niekto s tým skúsenosť? ďakujem

ni-ka

colin - a preco nejdes k lekarovi?tvoj problem moze mat tolko pricin ze my ti tu neporadime...treba spravit odbery,ci nemas zvyseny zapal, alebo kyselinu mocovu, reumatologicky faktor...a to je len minimum co som vymenovala...

colin

Už dlhší čas mám bolesti nôh, chodidiel a prstov. Na rôznych častiach mi opuchnú, teraz mi z ničoho nič tak opuchlo koleno, že vôbec nemôžem chodiť. Už je to na nevydržanie, občas mám bolesti už aj ramenách.

Atlét

Dobrý deň, mám 16 rokov mám problémy s kolenom hlavne po behaní. Venujem sa atletike 3 roky som dorastenecký reprezentant na stredné trate. V Januári tohto roku som spadol na koleno. Prvé týždne po páde ma nebolelo až po nejakých troch týždňoch keď som ho začal zaťažovať sa ozívala bolesť kolena ale nie hneď na začiatku tréningu vždy len po rozklusaní nejakých strečingových cvičeniach čiže až po nejakých 3km behu... Po tréningu ma koleno omínalo v polohe keď bol uhol cca 90° a takisto aj pri behu čiže keď ho po nejakých 3km behu ohnem viac ako do uhla 90°prichádzajú tieto bolesti.. Takisto som si všimol, že toto koleno ohnem viac do zadu pri vystretých nohách ako to druhé zdravé spravím s ním väčšiu tzv. "šablu" nohy. Bol som na MR, RTG (2x), CT... MR ukázala, že všetky časti (meniskus, väzy, kĺby) sú úplne v poriadku... Ale je tam písané že "V meraniach s potlačením tuku pozorovať okrsok edému epifýzy tíbie interkondylárne a čiastočne metafyzárne" ... doktor mi dal do toho kolena 3x inekcie(Sinovial)+ som bral lieky (Aescin, Traummel) ... Po tomto som začal pomály behať bolo to 2 týždne lepšie potom to začalo znova... Potom som bol raz u Fyzioterapeutky tá povedala, že je to z rastu... Nezaťažoval som to asi 1-2 mesiace vôbec iba som plával, trochu bicykel... Stále tam tie bolesti boli úplne také ísté tak som bol u ďalšieho doktora... Bol som na RTG na ktorom nič nevideli, CT ukázalo to isté čo MR len bez toho Edému tíbie je v nej napísané, že sú všetky časti v poriadku v závere je, že "Zachované rastové línie kolena. Minimálne preriednutie kostennej štruktúry v oblasti mediálneho kondylu femuru, bez ložiskovej charakteristiky" ... Chodil som aj na rehabilitácie tie to však len tak dočastne ukludnili a keď som pomály začal pridávať tak to isté znova prišlo... Jednorázove na pretek ma to ani tak nebolí možno len trošku omína ale trénovať na to nemôžem. Ako som písal začne to omínať a stupňuje to až do bolesti neznesitelnej niekedy... Keď sa vyspím a ráno vstanem bolesti sú preč občas to trochu pri chôdzi omína ale niesú to také bolesti... Prosím Vás napíšte mi niekto k tomu niečo neviem čoho následok to môže byť či toho pádu na koleno ale keď tam nič nenašli takmer tak som si neistý či to vôbec môžem zaťažovať keď cítim bolesti... Či vôbec na to môžem aspoň pretekať keď ma to pri preteku nebolieva lebo je tam väčší adrenalín a nemyslím na to ...už ma to bolí 8 mesiac... Odpíšte, poradte nejaké vaše skúsenosti... Ďakujem, prajem pekný deň :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest kolena - Fórum - ZDRAVIE.sk