Bolest kolena

Príspevok v téme: Bolest kolena
majko007

Dobry den. Mam 20rokov. Mam jednu otazocku. Strasne ma boli koleno. Pri chodzi. Ked kracam. Ked dlho sedim. Proste stale. A to az tak ze nevlazdem chodit. Je to lave koleno..Boli ma jablcko a pod nim. Je to tupa bolest.
Mal som jednu jazdu na motorke v rifliach a to cca 15minut. Uz to boli mesiac. Skusal som voltaren a bolest ustupy a znova sa objavy po par dnoch. Dakujem za kazdu radu :(

angela89

Dobrý deň,mám 21 rokov,pred rokom som mala menšiu nehodu ked´sa mi podarilo kolenom nešťastne dopadnúť na kameň.Koleno ma veľmi bolelo ale dalo sa mi to do poriadku.Teraz po roku sa mi na tom istom mieste objavila tupá bolesť, ktorá je pri rýchlejšom pohybe intenzívnejšia :( Trvá to už vyše týždňa a žiadne masti mi tu bolesť neutlmili.Viete mi poradiť??

gino

Skús sa pozrieť na www.mbf.sk Je to účinná metóda. Tiež som mal problém so zranením kolena a pomohlo mi to. Skús tam napísať vo fóre o svojom probléme, určite Ti poradia.

milka333

Skus kostihojovu mast, ja mam problemy s kolenom, ktore sa daju odsranit jedine operacne a ked ma uz vazne chyti bolest, tak mi pomoze jedine tato mast